Przedostatnia odsłona ligi piłki nożnej 40-latków

W środę 20 marca w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klaudyny Potockiej odbył się czwarty turniej z cyklu Halowej Ligi Piłki Nożnej 40-latków w sezonie 2018/19. Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

Więcej…
 
Wyniki 15. (ostatniej) kolejki XX edycji M-PHLPN

Na zdj.: WIKING TEAM - mistrzowie XX edycji M-PHLPN

W sobotę 16 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku zostały rozegrane mecze 15. i zarazem ostatniej kolejki XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
U-7. Najmłodsi piłkarze porwali serca kibiców!

W niedzielę (3.03) odbyły się ostatnie zawody tegorocznej edycji Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Miasta Pułtusk. Tym razem o puchary i medale rywalizowali najmłodsi zawodnicy (rocznik 2012/13), którzy porwali serca kibiców.

Więcej…
 
13. kolejka Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę 2 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku zostały rozegrane mecze 13. kolejki XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
U-11. Zwycięski puchar powędrował do Tomaszowa Maz.

W niedzielę (24.02) odbył się drugi tegoroczny turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Miasta Pułtusk. Tym razem do walki o zwycięstwo przystąpili chłopcy z roczników 2008 i 2009.

Więcej…
 
Wiking Team Mistrzem XX edycji M-PHLPN!

W sobotni wieczór 23 marca br. w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku odbyło się podsumowanie i zakończenie XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
14. kolejka M-PHLPN

W sobotę 9 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku zostały rozegrane mecze 14. kolejki XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

Więcej…
 
U-9. Żaki na trzecim miejscu podium!

W sobotę (2.03) odbyły się kolejne zawody czwartej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Miasta Pułtusk. Tym razem na parkiet hali Szkoły Podstawowej nr 2 wybiegli zawodnicy z rocznika 2010/11.

Więcej…
 
III Turniej Halowej Ligi Piłki Nożnej 40-latków

Drużyna "Czarna Energia"

W środę 27 lutego w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klaudyny Potockiej odbył się trzeci turniej z cyklu Halowej Ligi Piłki Nożnej 40-latków w sezonie 2018/19. Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

Więcej…
 
U-13. Pułtuszczanie triumfują w turnieju inauguracyjnym

W sobotę (23.02)  w hali Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się zawody inaugurujące czwartą edycję Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Miasta Pułtusk.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 17

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359