U-11. Orliki zwyciężyli mecz decydujący o mistrzostwie!

W niedzielę (9.06) zespół orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2008/09) rozegrał przed własną publicznością mecz ligowy z MKS-em Przasnysz.

Było to wybitnie ważne spotkanie dla podopiecznych trenera Rafała Krzyżewskiego, gdyż decydowało ono o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w ich grupie i wywalczy prawo do wystąpienia w turnieju finałowym o Mistrzostwo COOZPN. Spotkanie rozpoczęło się dla pułtuszczan wyśmienicie, bowiem już w 4. minucie po strzale Jakuba Krzyżewskiego objęli oni prowadzenie. Już kilkanaście minut później ten sam zawodnik po składnej akcji wykorzystał dobre podanie Błażeja Lesińskiego i powiększył przewagę swojej drużyny. Goście nie zamierzali się jednak poddawać i jeszcze przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową. Po wznowieniu gry to właśnie oni przejęli inicjatywę w grze, czego efektem była druga bramka w ich wykonaniu zdobyta w 40. minucie. Nasi chłopcy zareagowali na to jednak w najlepszy możliwy sposób, gdyż już chwilę później odzyskali prowadzenie. Obie drużyny miały jeszcze swoje szansę na zmianę wyniku, a walka o końcowe zwycięstwo trwała aż do ostatniego gwizdka, jednak ostatecznie to pułtuszczanie zdobyli o jedną bramkę więcej i to oni już niedługo wystąpią w turnieju finałowym.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - MKS PRZASNYSZ

3 - 2

(2-1)

Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:
4' Krzyżewski
22' Krzyżewski (as. Lesiński)
42' Krawczyk (as. Gorczyński)

MKS: 25', 40'

Skład: Tontarski Dawid - Lesiński Błażej, Osiecki Szymon, Filipiak Bartosz - Seroka Miłosz - Gorczyński Filip, Krzyżewski Jakub.

Zagrali również: Gierak Bartłomiej, Górski Aleksander, Wielechowski Jan, Krawczyk Krystian.

Trenerzy: Krzyżewski Rafał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359