U-13. Młodziki zagrają w I lidze Wojewódzkiej


W czwartek (14.06) zespół młodzików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2006/07) udał się do Ciechanowa, gdzie wziął udział w turnieju, którego stawką było Mistrzostwo Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W pierwszym meczu rywalem pułtuszczan była drużyna miejscowego MKS-u. Po spotkaniu, w którym to nasi chłopcy mieli zdecydowanie więcej okazji padł bezbramkowy remis, co oznaczało, że potrzebują oni zwycięstwa w starciu z Ostrołęcką APN, by myśleć o końcowym triumfie. Niestety, zawodnicy z Ostrołęki postawili podopiecznym trenera Michała Sępławskiego bardzo trudne warunki. Mimo starań pułtuszczan, tego dnia przeciwnicy byli drużyną wyraźnie lepszą i to oni zasłużenie wygrali to spotkanie oraz cały turniej i zostali najlepszą drużyną w okręgu.

 

MKS CIECHANÓW - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

0-0

(0-0)

Czas gry: 2 x 20 min.

APN OSTROŁĘKA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

5-0

(3-0)

Czas gry: 2 x 20 min.

Bramki:

APN: 1', 3', 7', 22', 26'

Skład: Pietrzykowski Bartosz - Towarek Maciej, Jarosik Bartłomiej, Tusiński Mateusz - Bobowski Tomasz, Żołnierzak Mateusz - Gorczyński Oliwier, Kornacki Michał, Kaźmierczak Mateusz.

Zagrali również: Górniak Norbert, Gawroński Damian, Śliwa Marcin, Bojar Jakub, Malik Łukasz, Dyga Stanisław, Juras Jakub.

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359