RUSZYŁY ZAPISY NA VI PUŁTUSKI BIEG MATEUSZOWY

Na stronie internetowej www.czasomierzyk.pl

trwają zapisy uczestników

VI Pułtuskiego Biegu Mateuszowego.

Klikając w plakat, zostaniesz przekierowany

na stronę rejestracji,

gdzie uzyskasz niezbędne informacje.

 


 
Sportowe emocje i wspaniała zabawa to znak rozpoznawczy tej imprezy!

 

W środę 5 czerwca 2019r. na stadionie miejskim odbyła się XIV Sportowa Olimpiada Pułtuskich Przedszkolaków zorganizowana przez Niepubliczne Przedszkole „Urwis” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Przedszkolaki świetnie się bawiły

W piątek 1 lutego w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach „Ferii na Sportowo z MOSIR-em” zorganizował blok gier i zabaw rekreacyjnych dla przedszkolaków. Radość, uśmiech oraz emocje towarzyszyły wszystkim obecnym.

Więcej…
 
Pułtuszczanie wzięli udział w III Wojciechowym Turnieju Szachowym

W dniach 9-10 czerwca 2018 r. w Serocku odbył się III Wojciechowy Turniej Szachowy.

Więcej…
 
Nowa atrakcja czeka na najmłodszych na pułtuskiej plaży

W dniu dzisiejszym (21.07) pułtuska plaża wzbogaciła się o nowy element. W godzinach porannych pracownicy MOSiR zainstalowali mini zjeżdżalnię dla dzieci, która umożliwia zjazd wprost do wygrodzonego brodzika. Stabilna mini zjeżdżalnia urozmaici wakacyjny wypoczynek nad Narwią najmłodszym plażowiczom.

Galeria zdjęć

Więcej…
 
Eksplozja kolorów podczas Holi Festival

W sobotę 22 czerwca, w ramach otwarcia plaży miejskiej, odbyło się Święto Kolorów Holi. Entuzjaści indyjskiego święta kolorów mogli do woli bawić się i korzystać z wyrzutni kolorowego proszku. To była chyba najbardziej kolorowa impreza w historii Pułtuska!

Poniżej link do zdjęć z imprezy: https://www.facebook.com/pg/HoliFestivalPoland/photos/?tab=album&album_id=2352403945034282&ref=page_internal

 
Ferie z Szachami

W dniu 7 lutego 2019 r. odbyła się druga runda turnieju "Ferie z Szachami", zorganizowanego w ramach „Ferii na Sportowo z MOSiR-em”.

Więcej…
 
Dożynkowe zmagania sportowe

W niedzielę 16 września podczas tegorocznych Dożynek Gminy Pułtusk, których gospodarzem było sołectwo Lipniki Stare,  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził wpisane w tradycję Gminnego Święto Plonów zawody sportowe: Dożynkowy Turniej Sołectw oraz Mistrzostwa Gminy Pułtusk w Wyciskaniu Odważnika.

Więcej…
 
Turniej rodzinny podczas "Made in Pułtusk - zakończenie wakacji"

W sobotę 26 sierpnia w ramach imprezy "Made in Pułtusk – zakończenie wakacji" pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowali i przeprowadzili turniej rodzinny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

Więcej…
 
3. Turniej Bubble Football

W dniu 24.06.2017r. Klub Sportowy Semiramida  wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Urzędem Miejskim w Pułtusku zorganizował 3. Turniej Bubble Football o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk.

Więcej…
 


PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359