ZAPRASZAMY NA TURNIEJ SIATKÓWKI

plakat turniej

 
Pierwsze mecze II rundy w PALS

W niedzielę 13 stycznia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku została rozegrana pierwsza kolejka II rundy Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19. Rozegrano cztery mecze z dwóch grup A i B. Pojedynki siatkarskie były bardzo ciekawe.

Więcej…
 
Druga kolejka PALS za nami

W niedzielę 2 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku została rozegrana druga kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19.

Więcej…
 
Graliśmy w siatkówkę dla Niepodległej

W dniu 11 listopada od godzin porannych w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej  Nr 1 w Pułtusku rozgrywaliśmy Turniej Piłki Siatkowej z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości o puchar Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka.

Więcej…
 
CzarPoll Mistrzem XIII edycji PALS!

To już jest koniec.  Tak, bo w niedzielę 28 stycznia została rozegrana ostatnia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2017/18. Hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku była naszą areną sportową przez rundy pierwszą i drugą, w których w sumie rozegrano 40 meczy. Za co składamy serdeczne podziękowania pani Annie Kamińskiej Dyrektorowi PSP Nr 1 i jej pracownikom.

Więcej…
 
Drużyna PUŁTUSK Mistrzem XIV edycji PALS !

To już jest koniec PALS-u.  Tak, bo w niedzielę 27 stycznia została rozegrana ostatnia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19.

Więcej…
 
Zakończyliśmy I rundę w PALS

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim uczestnikom rozgrywek PALS i sympatykom siatkówki życzą Andrzej Krawczyński, Tomasz Kowalski, Mateusz Macioszczyk i Janusz Pawlak.


W niedzielę 16 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku została rozegrana trzecia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19. W przedświątecznym nastroju rozegrano cztery mecze z dwóch grup A i B.

Więcej…
 
Pierwsza kolejka PALS przyniosła zaskakujace wyniki

W niedzielę 18 listopada w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1  w Pułtusku została rozegrana pierwsza kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki  o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19. Rozegrano trzy mecze z dwóch grup A i B. Pojedynki siatkarskie były bardzo ciekawe, a rozstrzygnięcia zaskakujące.

Więcej…
 
CzarPoll zwycięzcą Halowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka

W niedzielę 29 kwietnia br. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej  w Pułtusku odbył się  Halowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka.

Więcej…
 
Ferie z siatkówką - przyjdź, spróbuj, zagraj!

W dniu dzisiejszym (16.01.) w ramach „Ferii 2018 na Sportowo z MOSiR-em” odbyły się pierwsze zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki dla dzieci i młodzieży.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359