Zakończenie XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym

W piątek 5.04.2019 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbyło się podsumowanie i zakończenie XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk, o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku  oraz  o nagrody sponsorów: firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Podsumowanie XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym

W niedzielę 31.03.2019r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się trzeci turniej  XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - II turniej

W niedzielę 24 marca br. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się II turniej w ramach Mistrzostw Powiatu Pułtuskiego w Tenisie Stołowym w kategorii OPEN. W turnieju mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu pułtuskiego.  Do zawodów zgłosiło się 14 zawodników, którzy zagrali „do dwóch przegranych”.

Więcej…
 
Tenis stołowy - wyniki 11. turnieju

W piątek 22 marca br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku rozegraliśmy jedenasty turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Pułtuska, o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

W niedzielę 10.03.2019 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się pierwszy turniej XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Tenisie Stołowym

W niedzielę 31 marca br. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się III turniej w ramach Mistrzostw Powiatu Pułtuskiego w Tenisie Stołowym w kategorii OPEN. Do turnieju przystąpiło 12 zawodników.

Więcej…
 
Wyniki 12. (ostaniego) turnieju z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym

W piątek 29 marca br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku rozegraliśmy dwunasty i zarazem turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Pułtuska, o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
XIII Samorządowe Mistrzostwa Pułtuska w Tenisie Stołowym - II turniej

W niedzielę 24.03.2019r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się drugi turniej XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym.

Więcej…
 
Tenis stołowy - wyniki 10. turnieju

Uwaga: z powodu choroby  prowadzącego,

11. turniej tenisa stołowego

odbędzie się za dwa tygodnie - w piątek 22 marca.

W piątek 8 marca br. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku rozegraliśmy dziesiąty turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Pułtuska, o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Tenis stołowy - wyniki 9. turnieju

W piątek 1 marca 2019 r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku odbył się dziewiąty turniej zaliczany do klasyfikacji XVIII edycji Grand Prix w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: Firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 14

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359