Siatkówka


ZAPRASZAMY NA TURNIEJ SIATKÓWKI

plakat turniej

 
Drużyna PUŁTUSK Mistrzem XIV edycji PALS !

To już jest koniec PALS-u.  Tak, bo w niedzielę 27 stycznia została rozegrana ostatnia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19.

Więcej…
 
Pierwsze mecze II rundy w PALS

W niedzielę 13 stycznia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku została rozegrana pierwsza kolejka II rundy Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19. Rozegrano cztery mecze z dwóch grup A i B. Pojedynki siatkarskie były bardzo ciekawe.

Więcej…
 
Zakończyliśmy I rundę w PALS

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim uczestnikom rozgrywek PALS i sympatykom siatkówki życzą Andrzej Krawczyński, Tomasz Kowalski, Mateusz Macioszczyk i Janusz Pawlak.


W niedzielę 16 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku została rozegrana trzecia kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19. W przedświątecznym nastroju rozegrano cztery mecze z dwóch grup A i B.

Więcej…
 
Druga kolejka PALS za nami

W niedzielę 2 grudnia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku została rozegrana druga kolejka Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2018/19.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359