XVIII Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych

W dniu 8 czerwca na stadionie MOSiR w Pułtusku odbył się XVIII Międzypowiatowy Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorem Mityngu był Zarząd Powiatu w Pułtusku. Współorganizatorami: Starostwo Powiatowe w Pułtusku, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku, Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej w Pułtusku, Dom Pomocy Społecznej w Obrytem, Dom Pomocy Społecznej w Ołdakach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku.
W imprezie wzięły udział drużyny reprezentujące Specjalne Ośrodki  Szkolno-Wychowawcze w Pułtusku, Wyszkowie, Mławie i Płońsku,  Domy Pomocy Społecznej w Pułtusku, Brańszczyku, Obrytem  i  Ołdakach,  Zespoły Szkół Specjalnych w Legionowie i Brańszczyku oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Społecznej w Pułtusku.

 

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359