Nowy sezon Piłkarskiego Przedszkola Legii w Pułtusku

Nowy sezon piłkarski w ośrodku Legia Soccer Schools w Pułtusku przed nami! Skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce: Piłkarskich Przedszkoli Legii, organizowanych dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-7 lat.

Podaruj mu niezapomniane sportowe wrażenia. Pułtusk jest z jednym miast na "Legijnej mapie", a w ponad 80 lokalizacjach w Polsce w treningach weźmie udział prawie 4 000 dzieci! Legia Soccer Schools zaprasza na treningi piłkarskie oparte na programie szkoleniowym "Przedszkola piłkarskie - dzieci w wieku 3-7 lat". Start zajęć w nowym sezonie został przewidziany na niedzielę 10 września. Zajęcia w Pułtusku odbywają się na terenie stadionu MOSiR przy ul. Sportowej 2A. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy! Opłata miesięczna za treningi wynosi 99 zł. Uwaga - Twoje dziecko jest zawodnikiem Piłkarskich Przedszkoli Legii? Nie musisz go ponownie zapisywać: Do zajęć wraca w standardowym trybie od września 2017 roku. - Wszyscy podopieczni, którzy byli uczestnikami naszych treningów będą automatycznie zaproszeni do ich podjęcia nowym sezonie w rocznika 2010-2014 - podkreślają trenerzy.
Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 515-923-989 lub pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tekst i zdjęcia: Legia Soccer Schools Pułtusk