Nowy sezon Piłkarskiego Przedszkola Legii w Pułtusku

Nowy sezon piłkarski w ośrodku Legia Soccer Schools w Pułtusku przed nami! Skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce: Piłkarskich Przedszkoli Legii, organizowanych dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-7 lat.

Podaruj mu niezapomniane sportowe wrażenia. Pułtusk jest z jednym miast na "Legijnej mapie", a w ponad 80 lokalizacjach w Polsce w treningach weźmie udział prawie 4 000 dzieci! Legia Soccer Schools zaprasza na treningi piłkarskie oparte na programie szkoleniowym "Przedszkola piłkarskie - dzieci w wieku 3-7 lat". Start zajęć w nowym sezonie został przewidziany na niedzielę 10 września. Zajęcia w Pułtusku odbywają się na terenie stadionu MOSiR przy ul. Sportowej 2A. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy! Opłata miesięczna za treningi wynosi 99 zł. Uwaga - Twoje dziecko jest zawodnikiem Piłkarskich Przedszkoli Legii? Nie musisz go ponownie zapisywać: Do zajęć wraca w standardowym trybie od września 2017 roku. - Wszyscy podopieczni, którzy byli uczestnikami naszych treningów będą automatycznie zaproszeni do ich podjęcia nowym sezonie w rocznika 2010-2014 - podkreślają trenerzy.
Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 515-923-989 lub pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tekst i zdjęcia: Legia Soccer Schools Pułtusk


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

KORTY TENISOWE MOSiR

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>

Rezerwacje kortów przyjmuje p. Mariusz Kalinowski pod numerem telefonu 883 905 359


REGULAMIN KORTÓW >>


Terminarz meczów Nadnarwianki

Terminy meczów seniorów Nadnarwianki w rundzie wiosennej w sezonie 2017/18, które zostaną rozegrane na stadionie miejskim w Pułtusku.