Inauguracja FUKSIAREK na plus. Piłkarki Ekstraligi już w niedzielę w Pułtusku.


W środowe popołudnie zawodniczki FUKS BRIX PUŁTUSK rozpoczęły swój drugi ligowy sezon meczem wyjazdowym z ŁKS Łochów.

Dobrze znany nam rywal dokonał w letnim okienku kilku zmian kadrowych i był jak zwykle niewygodnym przeciwnikiem na murawie, ale mecz rozstrzygnięty został na korzyść Pułtuszczanek. Dzięki charakterowi jaki pokazały Nasze dziewczyny, pierwsza i druga połowa zakończyła się jedno bramkowym zwycięstwem, a końcowy wynik brzmi  ŁKS Łochów 0:2  FUKS BRIX PUŁTUSK . W poprzednim sezonie drużyna z Pułtuska zajęła 4 miejsce. Sezon 2017/2018 zapowiada się jeszcze ciekawiej, ponieważ ligową tabelę tworzy już dziesięć drużyn, a wśród nich rezerwy pierwszoligowców z Raszyna i MUKS Pragi oraz Ekstraligowej Czwórki Radom. Właśnie Radomianki pojawią się na płycie pułtuskiego MOSiRu w najbliższą niedzielę. W starciu z Naszymi Fuksiarami będziemy mogli więc oglądać nawet 12 zawodniczek z szerokiej 27 - osobowej kadry Ekstraligowej, wsparte zawodniczkami występującymi w Ekstralidze Juniorek Młodszych. Początek meczu w niedzielę 3 września o godzinie 17:00 na płycie głównej stadionu MOSiR w Pułtusku.

Łukasz Załęski - trener Fuks Brix Pułtusk

Zdjęcie udostępnione dzięki uprzejmości MKS Łochów

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

KORTY TENISOWE MOSiR

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>

Rezerwacje kortów przyjmuje p. Mariusz Kalinowski pod numerem telefonu 883 905 359


REGULAMIN KORTÓW >>


Terminarz meczów Nadnarwianki

Terminy meczów seniorów Nadnarwianki w rundzie wiosennej w sezonie 2017/18, które zostaną rozegrane na stadionie miejskim w Pułtusku.