U-16. Dotkliwa porażka w meczu na szczycie

W sobotę (2.09) juniorzy młodsi Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) zmierzyli się na własnym stadionie z Mławianką Mława.

Zgromadzeni kibice mogli zobaczyć w akcji dwa zespoły, które uznawane są za faworytów do wygrania ligi. Spotkanie zaczęło się dosyć nerwowo jednak podopiecznym trenera Pawła Brodzkiego udawało się utrzymywać ciężar gry na połowie przeciwnika. Pułtuszczanie już na początku meczu mieli wyborną sytuację do objęcia prowadzenia. Niestety, świetną interwencją popisał się obrońca Mławianki, który wybił futbolówkę z linii bramkowej. Ku zaskoczeniu gospodarzy to przyjezdni w 12. minucie spotkania wyszli na prowadzenie czym ewidentnie podcięli skrzydła naszym zawodnikom. Do przerwy na boisku rządzili już tylko mławianie, którzy dołożyli kolejne dwa trafienia. Po zmianie stron pułtuszczanie zagrali ambitniej, jednak mimo strzelenia dwóch bramek, nie zdołali odwrócić losów tego spotkania.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - MŁAWIANKA MŁAWA

2 - 4
(0-3)

Czas gry: 2x40 min.

Bramki:

Młode Orły:

56' Kobyliński (a. Adamczyk)
80' Kobyliński

Mława: 12', 22', 24', 72'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Głodowski Dawid, Chmielewski Dominik, Markowski Wojciech (55' Gerek Daniel), Dądera Kamil - Borucki Jan (76' Wroniak Dawid), Stępniewski Mateusz, Wielechowski Igor - Osiewicz Patryk (30' Parzychowski Adam), Kobyliński Bartłomiej, Adamczyk Damian

Trenerzy: Brodzki Paweł, Tkaczyk Mirosław.

żródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

KORTY TENISOWE MOSiR

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>

Rezerwacje kortów przyjmuje p. Mariusz Kalinowski pod numerem telefonu 883 905 359


REGULAMIN KORTÓW >>


Terminarz meczów Nadnarwianki

Terminy meczów seniorów Nadnarwianki w rundzie wiosennej w sezonie 2017/18, które zostaną rozegrane na stadionie miejskim w Pułtusku.