U-16. Dotkliwa porażka w meczu na szczycie

W sobotę (2.09) juniorzy młodsi Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) zmierzyli się na własnym stadionie z Mławianką Mława.

Zgromadzeni kibice mogli zobaczyć w akcji dwa zespoły, które uznawane są za faworytów do wygrania ligi. Spotkanie zaczęło się dosyć nerwowo jednak podopiecznym trenera Pawła Brodzkiego udawało się utrzymywać ciężar gry na połowie przeciwnika. Pułtuszczanie już na początku meczu mieli wyborną sytuację do objęcia prowadzenia. Niestety, świetną interwencją popisał się obrońca Mławianki, który wybił futbolówkę z linii bramkowej. Ku zaskoczeniu gospodarzy to przyjezdni w 12. minucie spotkania wyszli na prowadzenie czym ewidentnie podcięli skrzydła naszym zawodnikom. Do przerwy na boisku rządzili już tylko mławianie, którzy dołożyli kolejne dwa trafienia. Po zmianie stron pułtuszczanie zagrali ambitniej, jednak mimo strzelenia dwóch bramek, nie zdołali odwrócić losów tego spotkania.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - MŁAWIANKA MŁAWA

2 - 4
(0-3)

Czas gry: 2x40 min.

Bramki:

Młode Orły:

56' Kobyliński (a. Adamczyk)
80' Kobyliński

Mława: 12', 22', 24', 72'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Głodowski Dawid, Chmielewski Dominik, Markowski Wojciech (55' Gerek Daniel), Dądera Kamil - Borucki Jan (76' Wroniak Dawid), Stępniewski Mateusz, Wielechowski Igor - Osiewicz Patryk (30' Parzychowski Adam), Kobyliński Bartłomiej, Adamczyk Damian

Trenerzy: Brodzki Paweł, Tkaczyk Mirosław.

żródło: mlode-orly.pl