U-16 (rezerwy). Triumf okraszony pięcioma golami

W niedzielę (3.09) rezerwy juniorów młodszych Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) wzmocnione kilkoma graczami z pierwszego zespołu przystąpiły do kolejnego meczu w II Lidze Okręgowej.

Pułtuszczanie występujący w roli gospodarza zmierzyli się z Konopianką Konopki. Już od pierwszych minut spotkania podopieczni trenera Grzegorza Miłoszewskiego dominowali w środku pola, z którego adresowali mnóstwo piłek w boczne sektory boiska. Kolejne groźne dośrodkowania do wbiegających w pole karne  kolegów szybko przyniosły oczekiwany skutek. Gospodarze zdobyli cztery bramki przed przerwą. Niestety, pod koniec pierwszej połowy dwóch zawodników (jeden z naszej drużyny) zachowało się niesportowo, za co obejrzeli czerwone kartki. Po zmianie stron trener dokonał kilku zmian. Rezerwowi zawodnicy podołali zadaniu i utrzymali korzystny rezultat do ostatniego gwizdka sędziego.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - KONOPIANKA KONOPKI

5 - 3
(4-1)

Czas gry: 2x40 min.

Bramki:

Młode Orły:
8' Osiewicz
10' Lolo (a. Wroniak)
22' Lepert (a. Ausfeld)
36' Ausfeld
41' Biernacki

Konopianka: 24' , 55' , 62'

Skład: Ejdys Kacper - Gerek Daniel (41' Chojnacki Sebastian), Mądrala Dawid, Seroka Dawid, Łebkowski Krystian (72' Smoleński Bartosz) - Wroniak Dawid, Ausfeld Dawid (41' Grochowski Paweł), Lepert Mateusz - Osiewicz Patryk (41' Szymański Damian), Lolo Krzysztof (75' Nalewajk Adrian), Biernacki Mikołaj (72' Jaworski Sebastian)

Rezerwowi: Gierek Damian
Czerwona kartka: Wroniak Dawid 35'

Trenerzy: Grzegorz Miłoszewski

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

KORTY TENISOWE MOSiR

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>

Rezerwacje kortów przyjmuje p. Mariusz Kalinowski pod numerem telefonu 883 905 359


REGULAMIN KORTÓW >>


Terminarz meczów Nadnarwianki

Terminy meczów seniorów Nadnarwianki w rundzie wiosennej w sezonie 2017/18, które zostaną rozegrane na stadionie miejskim w Pułtusku.