U-12. Dyszka na inaugurację sezonu

W sobotnie popołudnie (9.09) młodziki Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2006/07)  zainaugurowały rozgrywki ligowe nowego sezonu.

Podopieczni trenera Michała Sępławskiego, obecni mistrzowie okręgu, podjęli na własnym stadionie zespół LUKS Czerwin. Pułtuszczanie od pierwszych minut ruszyli z atakami na bramkę rywali. Dzielna postawa przyjezdnych sprawiła, że gospodarze wyszli na prowadzenie dopiero w 11. minucie meczu. Z upływem czasu powiększała się jednak przewaga Młodych Orłów, a wraz z nią apetyt na strzelanie kolejnych bramek. Pułtuszczanie byli bezlitośni dla rywala, któremu zaaplikowali aż dziesięć goli.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - LUKS CZERWIN

10 - 0
(4-0)

Czas gry: 2x35 min.
Bramki:

Młode Orły:
11' Kornacki
19' Tusiński
25' Kornacki (a. Kaźmierczak)
30' Kaźmierczak (a. Kornacki)
31' Kaźmierczak
42' Śliwa (a. Gorczyński)
44' Śliwa (a. Kornacki)
49' Górecki (a. Gawroński)