U-16 (rezerwy). Drugi wyjazd bez zdobyczy punktowej

W sobotę (9.09) drugi zespół juniorów młodszych Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrał wyjazdowe spotkanie ligowe z Żakiem Szreńsk.

Gospodarze postawili gościom wysoko poprzeczkę . Spotkanie było dosyć wyrównane, jednak to zawodnicy ze Szreńska mieli więcej atutów po swojej stronie. Podopieczni trenera Grzegorza Miłoszewskiego, którzy już na początku meczu stracili gola, bezskutecznie próbowali odrobić straty. Pułtuszczanie co prawda stwarzali sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, jednak nie potrafili ich wykorzystać. W tym aspekcie lepiej wypadli gospodarze, którzy ostatecznie zwyciężyli różnicą trzech goli.

ŻAK SZREŃSK - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI II PUŁTUSK

3-0
(2-0)
Czas gry: 2x40 min.
Bramki:
Żak: 15', 21', 48'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Chojnacki Sebastian, Mądrala Dawid, Seroka Dawid, Smoleński Bartosz - Grochowski Paweł (10' Lisiecki Karol), Szymański Damian, Łebkowski Krystian - Jaworski Sebastian (41' Nalewajk Adrian), Lolo Krzysztof, Biernacki Mikołaj (70' Cieślik Patryk),
Rezerwowi: Ejdys Kacper, Rogalski Adrian,
Trenerzy:
Miłoszewski Grzegorz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

KORTY TENISOWE MOSiR

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>

Rezerwacje kortów przyjmuje p. Mariusz Kalinowski pod numerem telefonu 883 905 359


REGULAMIN KORTÓW >>


Terminarz meczów Nadnarwianki

Terminy meczów seniorów Nadnarwianki w rundzie wiosennej w sezonie 2017/18, które zostaną rozegrane na stadionie miejskim w Pułtusku.