FUKS BRIX PUŁTUSK - podsumowanie po 3. kolejkach

Kobieca drużyna piłkarska FUKS BRIX PUŁTUSK grająca w IV lidze mazowieckiej udanie rozpoczęła sezon 2017/2018.

W pierwszej kolejce nasze dziewczyny pokonały na wyjeździe zwycięski ostatnio ŁKS Łochów 0:2, w drugiej podejmowały u siebie ekstraligowe piłkarki z Radomia i mimo, że przegraliśmy to spotkanie 0:3, to pułtuska drużyna skutecznie zatarła różnicę kilku klas i wyglądała w tym meczu bardzo dobrze na tle doświadczonego rywala.
W miniony weekend gościliśmy w Ostrówku. Czekał Nas mecz z przeciwnikiem, który w poprzednich dwóch kolejkach odniósł zwycięstwo i zremisował. FUKSIARY ponownie pokazały charakter, dyscyplinę taktyczną i coraz wyższe umiejętności piłkarskie. Chociaż wynik w tym spotkaniu mógł być wyższy, to cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że mamy tak wyrównaną kadrę. Mecz z LKS Ostrówek zakończył się Naszym zwycięstwem 0:2.
W kolejnym tygodniu ZAPRASZAMY KIBICÓW na dwa spotkania, które odbędą się przy ulicy Sportowej. W środę 13 września o godzinie 16:00 Pułtuszczanki wybiegną na boisko stadionu MOSiR, aby zmierzyć się w starciu Pucharu Polski z trzecioligową drużyną Mazovia Grodzisk Mazowiecki. Tydzień przygotowań zwieńczony będzie natomiast meczem ligowym z rezerwami pierwszoligowego KS Raszyn. Mecz czwartej kolejki IV ligi mazowieckiej odbędzie się w niedzielę 17 września o godzinie 17:00.

Łukasz Załęski - trener FUKS BRIX Pułtusk

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu

GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>


HONORUJEMY KARTY:

KORTY TENISOWE MOSiR

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>

Rezerwacje kortów przyjmuje p. Mariusz Kalinowski pod numerem telefonu 883 905 359


REGULAMIN KORTÓW >>


Terminarz meczów Nadnarwianki

Terminy meczów seniorów Nadnarwianki w rundzie wiosennej w sezonie 2017/18, które zostaną rozegrane na stadionie miejskim w Pułtusku.