FUKS BRIX PUŁTUSK - podsumowanie po 3. kolejkach

Kobieca drużyna piłkarska FUKS BRIX PUŁTUSK grająca w IV lidze mazowieckiej udanie rozpoczęła sezon 2017/2018.

W pierwszej kolejce nasze dziewczyny pokonały na wyjeździe zwycięski ostatnio ŁKS Łochów 0:2, w drugiej podejmowały u siebie ekstraligowe piłkarki z Radomia i mimo, że przegraliśmy to spotkanie 0:3, to pułtuska drużyna skutecznie zatarła różnicę kilku klas i wyglądała w tym meczu bardzo dobrze na tle doświadczonego rywala.
W miniony weekend gościliśmy w Ostrówku. Czekał Nas mecz z przeciwnikiem, który w poprzednich dwóch kolejkach odniósł zwycięstwo i zremisował. FUKSIARY ponownie pokazały charakter, dyscyplinę taktyczną i coraz wyższe umiejętności piłkarskie. Chociaż wynik w tym spotkaniu mógł być wyższy, to cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że mamy tak wyrównaną kadrę. Mecz z LKS Ostrówek zakończył się Naszym zwycięstwem 0:2.
W kolejnym tygodniu ZAPRASZAMY KIBICÓW na dwa spotkania, które odbędą się przy ulicy Sportowej. W środę 13 września o godzinie 16:00 Pułtuszczanki wybiegną na boisko stadionu MOSiR, aby zmierzyć się w starciu Pucharu Polski z trzecioligową drużyną Mazovia Grodzisk Mazowiecki. Tydzień przygotowań zwieńczony będzie natomiast meczem ligowym z rezerwami pierwszoligowego KS Raszyn. Mecz czwartej kolejki IV ligi mazowieckiej odbędzie się w niedzielę 17 września o godzinie 17:00.

Łukasz Załęski - trener FUKS BRIX Pułtusk