BRIX PUŁTUSK wygrywa w siódmym sparingu

To już końcówka przygotowań pułtuskich piłkarek do rundy rewanżowej IV ligi mazowieckiej. Po raz pierwszy w tym roku Nasze dziewczyny zagrały mecz na domowym stadionie i znów były górą.

Tak jak tydzień temu podejmowaliśmy drużynę Żbik Nasielsk. Rywal postawił poprzeczkę wyżej niż w ubiegły weekend i Pułtuszczanki oceniając mecz mówiły o tym, że zwycięstwo nie przyszło łatwo. Ponownie trafiliśmy do siatki trzy razy zachowując czyste konto. Do meczu wytypowana została ponownie osiemnastka, a selekcja powoli dobiega końca. Pierwszy mecz ligowy rozegramy na wyjeździe, gdzie przeciwnikiem będzie LUKS Sportowa Czwórka Radom. Mecz o tyle ciekawy, że 7-8 kwietnia ekstraliga nie będzie grała więc w drużynie z Radomia wystąpi jeszcze więcej zawodniczek pierwszego składu niż w meczu jesienią.
Brix Pułtusk natomiast rozegra być może jeszcze jedno spotkanie przed startem rozgrywek, a o jego losach poinformujemy w podsumowaniu przygotowań.

tekst i zdj.: Łukasz Załęski - trener Fuks Brix Pułtusk


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI