Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W środę 28 marca na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pułtuskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla wszystkich typów szkół.

Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Pułtusku, a współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przy sprzyjającej pogodzie przeprowadzono 16 biegów dziewcząt i chłopców w rocznikach: 2008 i młodsi, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 oraz szkół ponadpodstawowych na dystansach od 400 do 1500m. Mistrzostwa spotkały się z dużym zainteresowaniem młodych lekkoatletów z terenu naszego powiatu, którzy pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego licznie przybyli na pułtuski stadion. Najlepsi zawodnicy będą reprezentować powiat pułtuski w Mistrzostwach Rejonu Ciechanowskiego, które stanowią eliminacje do finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

zdjęcia z zawodów: Janusz Pawlak


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:


 


P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359