U-16. Pułtuszczanie bezlitośni dla beniaminka

 

W sobotę (07.04) juniorzy młodsi Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) wyjazdowym meczem z Victorią Nowe Miasto zainaugurowali rozgrywki rundy wiosennej.

Podopieczni trenera Pawła Brodzkiego w pierwszym spotkaniu zmierzyli się z beniaminkiem I Ligi Okręgowej. Pułtuszczanie od początku meczu przejęli inicjatywę, ale nie uchronili się od błędów po których gospodarze potrafili stworzyć sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Bezbramkowy rezultat utrzymywał się jednak do 20 minuty. Wówczas to Młode Orły Nadnarwianki wyszły na upragnione prowadzenie. Z upływem czasu zaczęło padać coraz więcej bramek. Ostatecznie przyjezdni zwyciężyli różnicą pięciu goli i udanie rozpoczęli zmagania ligowe w 2018 roku.

VICTORIA NOWE MIASTO - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

2 - 7
(1-3)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:
Młode Orły:
20' Stępniewski (a. Osiewicz)
26' Dądera (a. Kobyliński)
38' Adamczyk (a. Głodowski)
42' sam. (a. Stępniewski)
50' Adamczyk
54' Gerek
65' Kobyliński (a. Stępniewski)
Victoria: 32', 62'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Osiewicz Patryk (7' Nalewajk Adrian), Seroka Dawid (50' Markowski Wojciech), Chmielewski Dominik, Dądera Kamil - Gerek Daniel (55' Wroniak Dawid), Wielechowski Igor (67' Mądrala Dawid), Stępniewski Mateusz - Kobyliński Bartłomiej (67' Lepert Mateusz), Adamczyk Damian (72' Szymański Damian), Głodowski Dawid (60' Łebkowski Krystian).

Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI