U-14 (rezerwy). Rezerwy pokonane w Żurominie

W niedzielę (8.04) drugi zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) udał się do Żuromina by zmierzyć się z miejscową Wkrą.

Spotkanie dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy już w 7. minucie objęli prowadzenie. Dodało im to pewności siebie, przez co stwarzali sobie kolejne okazje, które zamieniali na bramki. Pułtuszczanie próbowali grać piłką i zagrażać bramce przeciwnika, lecz w pierwszej połowie udało im się zdobyć tylko jedną bramkę. Po przerwie podopieczni trenera Konrada Mroziewicza wyszli na boisko bardziej skoncentrowani i nie pozwolili już strzelić rywalom tylu bramek. W ogólnym rozrachunku to zawodnicy Wkry byli tego dnia drużyną lepszą i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

WKRA ŻUROMIN - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
7 - 2
(5-1)

Czas gry: 2 x 35 min.

Bramki:
Młode Orły:

30' Ulatowski Mateusz
53' Grzywacz Tomasz

Wkra:
7', 12', 15', 18', 23', 44', 56'

Skład: Kornalewski Jakub - Smoleński Mikołaj, Lustyk Dawid, Woś Szymon, Smoleński Mateusz, Grzywacz Tomasz, Sadziak Dawid, Pawlak Igor, Stanisz Adrian, Ulatowski Mateusz, Stanisz Wiktor.
Zagrali również: Oleksa Mateusz, Sępławski Kacper, Turadek Hubert.
Trener:
Konrad Mroziewicz.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI