U-14. Trampkarze ulegli Escoli w Warszawie

W niedzielę (8.04) zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) podejmował w meczu wyjazdowym zespół Escola II Varsovia.

Dla pułtuskiej drużyny było to trzecie spotkanie rundy wiosennej w ramach I Ligi Wojewódzkiej. Od początku meczu można było zauważyć, że nasi chłopcy podeszli do rywala ze zbyt dużym respektem. Być może miał na to wpływ fakt, iż klub rywala jest w oficjalnej współpracy z FC Barceloną i szkoli piłkarzy zgodnie z wzorcami oraz filozofią katalońskiego klubu. Podopieczni trenera Mariusza Soski zobaczyli jednak, że przeciwnik jest w ich zasięgu, kiedy to w 10 minucie bramkę zdobył Kacper Chimkowski. Niestety, w następnych fragmentach gry pułtuszczanom nie udało się zachować dyscypliny taktycznej, popełnili sporo błędów indywidualnych, co skrzętnie wykorzystywali rywale. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, jednak mimo wysokiego wyniku był to mecz, w którym można było powalczyć o zdecydowanie lepszy wynik. Następny mecz zespół trampkarzy rozegra już w piątek 13 kwietnia o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Sportowej 2A w Pułtusku, zapraszamy!

ESCOLA II VARSOVIA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

7 - 1
(4-1)

Czas gry: 2 x 35 min.

Bramki:
Młode Orły:
10' Chimkowski

Skład: Nienałtowski Jakub - Rydzewski Jakub, Borowski Radosław, Gemza Gerard, Piecychna Sebastian - Ausfeld Kamil, Wielechowski Patryk, Chimkowski Kacper - Prusik Krystian, Kornacki Bartłomiej, Śliwa Jakub.

Zagrali również: Makowski Mateusz, Jaskulski Krystian, Dombkowski Kamil, Osiewicz Gabriel, Zygmuntowicz Dawid, Burawski Jakub.

Trener: Soska Mariusz.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI