U-12. Wysoka wygrana na koniec rozgrywek

 

W niedzielę (20.05) pierwszy zespół młodzików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk zmierzył się przed własną publicznością z Ostrovią Ostrów Mazowiecką.

Spotkanie w pierwszej części meczu toczyło się w wyrównanych warunkach, z minimalną przewagą pułtuszczan, którzy stworzyli sobie więcej okazji. Niestety, nie potrafili oni wykorzystać wypracowanych okazji, co niestety udało się przeciwnikom. Po jednym z groźnych kontrataków to drużyna przyjezdna objęła prowadzenie i podopieczni trenera Michała Sępławskiego schodzili do szatni z jednobramkową stratą. W drugiej części gry nasi chłopcy wyszli zdecydowanie agresywniej i pewniej. Już siedem minut po wznowieniu gry pięknym strzałem z rzutu wolnego do wyrównania doprowadził Mateusz Kaźmierczak. Bramka ta dała naszej drużynie impuls do dalszych ataków, które tym razem były o wiele bardziej skuteczne. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim oraz zasłużonym zwycięstwem Młodych Orłów, którzy tym samym zwyciężyli w rozgrywkach Grupy 2 Ligi Okręgowej Młodzików i teraz czeka ich finał, o terminie którego poinformujemy już wkrótce.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI  PUŁTUSK - OSTROVIA OSTRÓW MAZ.

5 - 1

(0-1)

Czas gry: 2 x 30 min.

Bramki:

Młode Orły:

42' Kaźmierczak
44' Gorczyński (as. Kornacki)
45' Żołnierzak (as. Kornacki)
54' Śliwa (as. Kornacki)
58' Komendarski (as. Żołnierzak)

Skład: Kamiński Michał - Mieszkowski Michał, Gorczyński Oliwier, Towarek Maciej - Kaźmierczak Mateusz, Żołnierzak Mateusz - Komendarski Sebastian, Śliwa Marcin, Kornacki Michał.

Zagrali również: Jarosik Bartłomiej, Tusiński Mateusz.

Trener: Michał Sępławski.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359