U-16. Mistrzostwo i awans do I Ligi Wojewódzkiej. Gratulujemy

JUNIORZY MŁODSI

MISTRZAMI LIGI OKRĘGOWEJ


W piątek (25.05) juniorzy młodsi Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrali przed własną publicznością mecz ligowy z Narwią 1962 Ostrołęka w ramach I Ligi Okręgowej.

Przed rozpoczęciem spotkania zawodnicy najstarszej drużyny wiedzieli, że remis w starciu z rówieśnikami ze stolicy Kurpi zapewni im awans do I Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Pawła Brodzkiego bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie wychodząc na prowadzenie już w 12. sekundzie meczu. Wraz z upływem czasu zarysowywała się coraz większa przewaga pułtuszczan. Chłopcy kontrolowali zmagania boiskowe, a co najważniejsze, powiększali swoją przewagę strzelając kolejne gole. Przyjezdnym udało się zdobyć dwa trafienia honorowe, które jednak nie miały większego wpływu na ostateczny rezultat. Zawodnicy Młodych Orłów Nadnarwianki wygrali ósmy mecz z rzędu, a tym samym na dwie kolejki przed końcem rozgrywek wywalczyli awans do I Ligi Wojewódzkiej.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - NAREW OSTROŁĘKA

6 - 2
(2-0)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:
Młode Orły:
1' Adamczyk (a. Kobyliński)
18' Stępniewski (a. Kobyliński)
43' Dądera (a. Gerek)
48' Stępniewski
55' Dądera (a. Kobyliński)
76' Nalewajk (a. Szymański)
Narew: 56', 80'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Osiewicz Patryk, Chmielewski Dominik, Markowski Wojciech (50 Seroka Dawid), Dądera Kamil - Gerek Daniel, Sokołowski Hubert (30 Łebkowski Krystian), Stępniewski Mateusz (61 Wroniak Dawid) - Kobyliński Bartłomiej (73 Szymański Damian), Adamczyk Damian (65 Nalewajk Adrian), Głodowski Dawid (55 Lepert Mateusz).

Trenerzy: Brodzki Paweł, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359