BRIX znów podnosi poprzeczkę

Pułtuszczanki po raz kolejny pokazały swoją siłę. W sobotę 2 czerwca BRIX PUŁTUSK podejmował na stadionie przy ul. Sportowej drużynę ŁKS Łochów, która plasowała się tuż za Naszym Zespołem.

Dziewczyny szybko otworzyły wynik i pewnie wygrały z sąsiadkami z tabeli 5:0. Z trybun wspierał Nas po raz kolejny Nasz cichy Anioł Pan Jan Kaczmarczyk, który mógł być dumny z gry Drużyny. Dziękujemy też za bukiet pięknych kwiatów Kwiaciarni Elżbiety Olejnik, który trafił do Moniki Bazydło wybranej przez Kibiców Zawodniczką meczu. Piłkarka podkreśliła, że zasługa leży  po stronie całego Zespołu, natomiast sama Zawodniczka była autorką czterech bramek. Wartym uwagi jest fakt, że był to piąty wiosenny mecz Pułtuskiej Drużyny, w którym zachowała czyste konto.

W niedzielę 10 czerwca będzie ostatnia okazja by zobaczyć Dziewczyny w akcji w sezonie 2017/2018. Już teraz zapraszamy na stadion. Początek meczu o godzinie 11:00.

tekst i zdjęcia: Łukasz Załęski - trener Fuks Brix Pułtusk


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359