Warning: opendir(/var/www/klienci/mosir/public_html/images/stories/2018/orly54) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/klienci/mosir/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 100
U-14. Cenny punkt wywalczony na własnym terenie

W niedzielę (11.06) pierwszy zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Płocka, by powalczyć o punkty w starciu z miejscową Wisłą.

Przed spotkaniem to gospodarze byli uznawani za faworyta, lecz bijący się o utrzymanie pułtuszczanie nie zamierzali łatwo się poddać. Rozpoczęli oni to spotkanie najlepiej jak mogli i już po kwadransie prowadzili dwoma bramkami. Podopiecznym trenerom Mariusza Soski udało się zdominować przeciwników, którzy nie potrafili stworzyć sobie żadnej klarownej sytuacji. Dopiero pod koniec pierwszej części meczu, jednym z nielicznych kontrataków drużynie rywala udało się zaskoczyć pułtuską defensywę. Po zmianie stron obraz gry zmienił się diametralnie, to płocczanie przejęli inicjatywę, co poskutkowało strzeleniem dwóch goli i objęciem przez nich prowadzenia. Nasi chłopcy jednak cały czas walczyli o każdy centymetr boiska i opłaciło się to, gdyż na 5 minut przed końcem spotkania Marcin Śliwa doprowadził do wyrównania. Dzięki temu remisowi pułtuszczanie awansowali na pozycję dającą utrzymanie w I Lidze Wojewódzkiej i przed ostatnią kolejką mają punkt przewagi nad goniącą ich Ostrołęcką APN.

WISŁA PŁOCK - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

3 - 3
(1 - 2)

Czas gry: 2 x 35 min.

Bramki:
Wisła: 33', 38', 45'
Młode Orły:
8' Borowski
15' Śliwa (as. Borowski)
65' Śliwa (as. Borowski)

Skład meczowy: Nienałtowski Jakub - Rydzewski Jakub, Burawski Jakub, Borowski Radosław, Gemza Gerard - Prusik Krystian, Śliwa Jakub, Chimkowski Kacper - Ausfeld Kamil, Wielechowski Patryk, Kornacki Bartłomiej.

Zagrał również: Makowski Mateusz, Tośka Adam, Jaskulski Krystian.

Trener: Mariusz Soska.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359