U-14. Trampkarze utrzymują się w I Lidze Wojewódzkiej

W piątek (15.06) trampkarze Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrali w Pułtusku ostatni mecz sezonu z Bugiem Wyszków.

Obie drużyny przed spotkaniem bardzo potrzebowały punktów, nasi chłopcy by zapewnić sobie utrzymanie, goście natomiast walczyli o końcowy triumf. Sam początek meczu należał do podopiecznych trenera Mariusza Soski, wyszli oni agresywnie na faworyzowanego rywala, stworzyli sobie sytuację, której niestety nie udało zamienić się na bramkę. Taki stan rzeczy utrzymał się krótko, gdyż już w 5. minucie po składnej akcji zawodnicy Bugu objęli prowadzenie, które kilka minut później udało im się podwyższyć. Rozgrywali oni bardzo dobre zawody, pułtuszczanie mogli liczyć tylko na kontry, z których wiele nie wynikało i do przerwy nie ujrzeliśmy już bramek. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, to przeciwnicy mieli przewagę, co przekładało się na ich kolejne bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem przyjezdnych, którzy zapewnili sobie tytuł mistrzowski.. Mimo niekorzystnego wyniku piłkarze Młodych Orłów mają powody do zadowolenia. Dzięki sprzyjającym rezultatom w innych spotkaniach zostali oni na miejscu dającym utrzymanie i w przyszłym sezonie także zobaczymy ich w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - BUG WYSZKÓW

0 - 6
(0 - 2)

Czas gry: 2 x 35 min.

Bramki:

Bug: 5', 10', 37', 45', 60', 68'

Skład: Nienałtowski Jakub - Borowski Radosław, Burawski Jakub, Gemza Gerard, Piecychna Sebastian - Wielechowski Patryk, Ausfeld Kamil, Prusik Krystian - Śliwa Jakub, Kornacki Bartłomiej, Chimkowski Kacper.
Zagrali również: Tośka Adam, Jaskulski Krystian, Dombkowski Kamil, Makowski Mateusz.
Trener: Mariusz Soska.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI