Kąpielisko "Plaża Miejska nad Narwią" jest już czynne

Kąpielisko „Plaża Miejska nad Narwią” jest już czynne. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Pułtusku, który jest organizatorem kąpieliska, zaprasza do letniego wypoczynku na pułtuskiej plaży.

Dla pułtuszczan i gości przygotowaliśmy podest ułatwiający dojście prowadzący do samej plaży, miejsce do kąpieli, pomost pływający, wygrodzony brodzik dla dzieci z mini zjeżdżalnią, parasole trzcinowe i leżaki, boiska do gry i wiele innych atrakcji. Zwolennikom wakacyjnego relaksu z książką proponujemy kącik z książkami zlokalizowany przy punkcie gastronomicznym. Wystarczy wybrać interesujący tytuł, oddać się lekturze nad brzegiem Narwi, a następnie zwrócić książkę, aby mogły skorzystać z niej inne osoby. Oprócz kąpieli i opalania, na plaży można wypocząć na wygodnych huśtawkach ogrodowych zagłębiając się w lekturę lub kontemplując nadnarwiański krajobraz oraz skorzystać z punktu gastronomicznego.
Plaża Miejska nad rzeką Narwią jest także miejscem aktywnego spędzania czasu. Odpoczywający tu mają do wyboru różne formy aktywności.  Codziennie, przy słonecznej pogodzie, na plażowiczów czeka animator zajęć sportowo-rekreacyjnych, który pomoże w organizacji  gier i zabaw dzieciom, młodzieży i dorosłym.  Dla aktywnych przygotowaliśmy ogólnodostępne boiska do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową oraz zestaw do koszykówki. Zapraszamy  do codziennego korzystania z plażowych boisk oraz do uczestnictwa w wakacyjnych turniejach, organizowanych na plaży przez MOSiR.  To najlepszy sposób na spędzenie urlopu, równą opaleniznę i wypracowanie kondycji, która przyda się po wakacjach. Zapraszamy do udziału w III Pułtuskim Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbędzie się w niedzielę 15 lipca o godz. 9:00 na plaży miejskiej w Pułtusku. Do zobaczenia na plaży!

MOSiR


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI