U-17. Do zwycięstwa zabrakło zaledwie kilku sekund

W sobotnie popołudnie (29.09) najstarszy zespół Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrał mecz ligowy w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej. Tym razem pułtuszczanie zmierzyli się na wyjeździe z zespołem Bugu Wyszków.

Mecz od pierwszych minut był niezwykle wyrównany. Zawodnicy obu drużyn dzielnie walczyli zdając sobie sprawę o randze spotkania, którego wynik mógł się okazać kluczowy w kontekście walki o utrzymanie w lidze. Mimo kilku sytuacji bramkowych żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola w pierwszej części spotkania. Obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie. Zgromadzeni kibice oglądali typowy mecz walki, w którym składnych akcji było jak na lekarstwo. Na szczęście w tym pojedynku lepiej poradzili sobie podopieczni trenera Pawła Brodzkiego, którzy po strzale Mateusza Stępniewskiego w 68. minucie wyszli na prowadzenie. Gdy na 8 minut przed końcem spotkania pułtuszczanie po golu Patryka Osiewicza wyszli na dwubramkowe wydawało się, że trzy punkty pojadą do Pułtuska. Niestety, nagłe kontuzje obu stoperów, spowodowały, że w doliczonym czasie gry wyszkowianie zdołali doprowadzić do remisu. Status quo w tabeli został zatem zachowany. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk zajmują 5 pozycję wyprzedzając zespół Bugu.

MKS BUG WYSZKÓW - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
2 - 2
(0-0)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:
Młode Orły:
68' Stępniewski (a. Wielechowski)
72' Osiewicz (a. Stępniewski)
Bug: 79', 80'+5

Skład: Tkaczyk Jarosław - Osiewicz Patryk, Markowski Wojciech (73' Puławski Adam), Dądera Kamil (79' Cebula Maciej), Gerek Daniel - Stępniewski Mateusz, Wielechowski Igor, Wroniak Dawid - Biernacki Mikołaj (40' Kobyliński Bartłomiej), Głodowski Dawid (63' Lewandowski Mateusz), Sokołowski Hubert.
Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl