U-11. Pogrom w meczu z Sokołem Nasielsk

W sobotę (29.09) rocznik 2008 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał przed własną publicznością mecz ligowy z Sokołem Nasielsk.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla pułtuszczan, gdyż już w pierwszej akcji podanie Szymona Osieckiego świetnie wykorzystał Bartosz Sonnenberg. Bramka ta nie podłamała gości, starali się odrobić wynik i udało im się to kilkanaście minut później. Jednak z upływem czasu przewaga podopiecznych trenera Rafała Krzyżewskiego zarysowywała się coraz bardziej. Szybkie, zespołowe akcje przeplatane zrywami indywidualnymi, z którymi przeciwnicy mieli niemały problem sprawiły, że po pierwszych dwóch kwartach nasi chłopcy prowadzili aż 4 bramkami.  Po zmianie stron obraz gry nie uległ znacząco zmianie, w dalszym ciągu to zawodnicy Młodych Orłów mieli przewagę, którą potwierdzali zdobytymi bramkami. Nie ustrzegli się kilku błędów w obronie, jednak odnieśli oni pewne i zasłużone zwycięstwo.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - SOKÓŁ NASIELSK
9 - 3
(5 - 1)


Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:
Młode Orły:
1' Sonnenberg (as. Osiecki)
21' Osiecki
23' Osiecki
25' Pik
26' Seroka
31' Pik
34, Niesiobędzki
40' Seroka (as. Krawczyk)
57' Pik
Sokół: 15', 30', 53'

Skład: Kamiński Gabriel: Lesiński Błażej, Osiecki Szymon, Filipiak Bartosz, Seroka Miłosz, Pik Igor, Sonnenberg Bartosz.
Zagrali również: Niesiobędzki Daniel, Dobrowolski Aleksander, Krawczyk Krystian, Gorczyński Filip, Górski Aleksander, Tontarski Dawid, Ulatowski Piotr.
Trenerzy: Krzyżewski Rafał, Tkaczyk Łukasz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl