U-11. Pogrom w meczu z Sokołem Nasielsk

W sobotę (29.09) rocznik 2008 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał przed własną publicznością mecz ligowy z Sokołem Nasielsk.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla pułtuszczan, gdyż już w pierwszej akcji podanie Szymona Osieckiego świetnie wykorzystał Bartosz Sonnenberg. Bramka ta nie podłamała gości, starali się odrobić wynik i udało im się to kilkanaście minut później. Jednak z upływem czasu przewaga podopiecznych trenera Rafała Krzyżewskiego zarysowywała się coraz bardziej. Szybkie, zespołowe akcje przeplatane zrywami indywidualnymi, z którymi przeciwnicy mieli niemały problem sprawiły, że po pierwszych dwóch kwartach nasi chłopcy prowadzili aż 4 bramkami.  Po zmianie stron obraz gry nie uległ znacząco zmianie, w dalszym ciągu to zawodnicy Młodych Orłów mieli przewagę, którą potwierdzali zdobytymi bramkami. Nie ustrzegli się kilku błędów w obronie, jednak odnieśli oni pewne i zasłużone zwycięstwo.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - SOKÓŁ NASIELSK
9 - 3
(5 - 1)


Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:
Młode Orły:
1' Sonnenberg (as. Osiecki)
21' Osiecki
23' Osiecki
25' Pik
26' Seroka
31' Pik
34, Niesiobędzki
40' Seroka (as. Krawczyk)
57' Pik
Sokół: 15', 30', 53'

Skład: Kamiński Gabriel: Lesiński Błażej, Osiecki Szymon, Filipiak Bartosz, Seroka Miłosz, Pik Igor, Sonnenberg Bartosz.
Zagrali również: Niesiobędzki Daniel, Dobrowolski Aleksander, Krawczyk Krystian, Gorczyński Filip, Górski Aleksander, Tontarski Dawid, Ulatowski Piotr.
Trenerzy: Krzyżewski Rafał, Tkaczyk Łukasz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359