U-13. Pułtuszczanie podtrzymują dobrą passę

W sobotę (29.09) rocznik 2006 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Baranowa, by rozegrać mecz ligowy z miejscowym Świtem.

Spotkanie toczyło się w wyrównanych warunkach. Zawodnicy gospodarzy od samego początku chcieli pokazać, że nie zamierzają łatwo oddać punktów w starciu z faworyzowaną drużyną pułtuszczan. Dobrze odpierali ataki podopiecznych trenera Michała Sępławskiego, do czasu gdy po niespełna pół godziny gry nasi chłopcy w krótkim odstępie czasu zdobyli w dwie bramki i z dwubramkowym prowadzeniem schodzili do szatni na przerwę. Chwile po wznowieniu gry zawodnikom Świtu udało się zdobyć bramkę kontaktową po błędzie w naszej defensywie, jednak było to wszystko na co tego dnia było ich stać. Przez resztę meczu to zawodnicy Młodych Orłów mieli przewagę w grze i stwarzali sobie więcej sytuacji, lecz bramki już nie padły

ŚWIT BARANOWO - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
1 - 2
(0 - 2)


Czas gry: 2 x 35 min.

Bramki:
Młode Orły:
23' Żołnierzak (as. Kornacki)
27' Żołnierzak (as. Kornacki)
Świt: '37

Skład: Pietrzykowski Bartosz - Towarek Maciej, Mieszkowski Michał, Jarosik Barłomiej, Gorczyński Oliwier, Żołnierzak Mateusz, Tusiński Mateusz, Kornacki Michał, Kaźmierczak Mateusz.
Zagrali również: Górniak Norbert, Gawroński Damian, Juras Jakub, Bojar Jakub, Komendarski Sebastian, Śliwa Marcin.
Trenerzy: Sępławski Michał, Tkaczyk Łukasz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl