U-12. Nie dali szans rywalom


W niedzielę (30.09) rocznik 2007 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Opinogóry, by rozegrać mecz ligowy z miejscową Opią.

Pułtuszczanie prowadzili grę przez niemal całe spotkanie. Utrzymywali się przy piłce tworząc sobie przy tym sporo sytuacji bramkowych. Kiepska skuteczność sprawiła jednak, że tylko jedna z nich zakończyła się golem i do szatni na przerwę schodzili oni z minimalną przewagą. Po zmianie stron podopieczni trenera Michała Sępławskiego, którego tego dnia zastępował trener Piotr Cywiński do dobrej gry dołożyli także dobre wykończenie. Defensywa rywali nękana ciągłymi atakami wyraźnie opadła z sił, co zdecydowanie ułatwiło zadanie naszym chłopcom. Do tego doszła również postawa zmienników, którzy zaprezentowali się naprawdę solidnie i mieli znaczący udział przy kilku bramkach. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem pułtuszczan. Swoją dobrą grą, szczególnie w drugiej połowie zdecydowanie zasłużyli by wywieźć trzy punkty z Opinogóry.

OPIA OPINOGÓRA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
0 - 8

(0 - 1)

Czas gry: 2 x 30 min.

Bramki:
Młode Orły:
14' Komendarski
33' Drzewiecki (as. Śliwa)
35' Drzewiecki (as. Dyga)
44' Dyga (as. Komendarski)
48' Dyga (as. Siemek)
50' Siemek (as. Komendarski)
56' Skoczylas (as. Seroka)
60' Drzewiecki

Skład: Kamiński Gabriel - Komendarski Sebastian, Lesiński Błażej, Malik Łukasz - Drzewiecki Michał, Śliwa Marcin - Seroka Miłosz, Kosiński Miłosz, Dyga Stanisław.
Zagrali również: Siemek Miłosz, Krawczyk Jakub, Skoczylas Bartłomiej, Duszczyk Piotr, Mielczarczyk Adrian, Wiśniewski Jakub.
Trenerzy: Cywiński Piotr, Sępławski Michał, Tkaczyk Łukasz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359