U-15. Drukarz zwycięża na własnym terenie

W niedzielę (30.09) pierwszy zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) rozegrał wyjazdowy mecz ligowy z Drukarzem Warszawa.

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w pierwszych minutach objęli prowadzenie po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego. Po tym trafieniu cofnęli się głęboko zmuszając pułtuszczan do ataku pozycyjnego. Chłopcy długo utrzymywali się przy piłce, lecz niestety niewiele z tego wynikało, gdyż warszawska defensywa była tego dnia naprawdę szczelna. Co prawda strzelili gola, jednak sędzia doszukał się w tej akcji spalonego. Po zmianie stron obraz gry nie uległ znacząco zmianie, w dalszym ciągu to podopieczni trenera Michała Sępławskiego częściej byli w posiadaniu piłki, a gospodarze bronili się i szukali swoich szans w kontratakach. Niestety po jednym z nich udało im się zaskoczyć pułtuską obronę i podwyższyć swoje prowadzenie. Mimo starań zawodników Młodych Orłów wynik niestety nie uległ już zmianie i to Drukarz okazał się zwycięzcą tego spotkania.

DRUKARZ WARSZAWA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
2 - 0
(0 - 0)

Czas gry: 2 x 35 min.

Bramki:
Drukarz: 2', 52'

Skład: Grzywacz Tomasz - Rydzewski Jakub, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Piecychna - Wielechowski Patryk, Chimkowski Kacper, Ausfeld Kamil - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Kaźmierczak Mateusz.
Zagrali również: Ulatowski Mateusz, Osiewicz Gabriel, Burawski Jakub, Dombkowski Kamil.
Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359