U-17. Emocjonujący pojedynek z Mławianką

W sobotę (6.10) najstarszy zespół Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrał kolejny mecz I Ligi Wojewódzkiej.

Tym razem pułtuszczanie na własnym stadionie zmierzyli się z Mławianką Mława. W pierwszej części spotkania, w której nie padły żadne bramki, zawodnicy obu zespołów mocno walczyli o przejęcie inicjatywy. Lepiej z tego zadania wywiązali się przyjezdni, którzy z upływem czasu coraz bardziej dochodzili do głosu. Swoją przewagę potwierdzili w 53. minucie, kiedy to zdobyli upragnionego gola. Ku nieszczęściu gospodarzy chwilę później mławianie wyszli na dwubramkowe prowadzanie. Podopieczni trenera Pawła Brodzkiego nie podłamali się i ruszyli do odrabiania strat. Po upływie kolejnych kilku minut, za sprawą dwóch trafień Bartłomieja Kobylińskiego, pułtuszczanie doprowadzili do wyrównania. Niestety, 5 minut przed końcem meczu goście zadali ostateczny cios zdobywając decydującego gola. Emocjonujący mecz, w którym nie brakowało walki i zaangażowania rzutem na taśmę wygrali zatem zawodnicy Mławianki.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - MŁAWIANKA MŁAWA
2 - 3
(0-0)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:

Młode Orły:
59' Kobyliński (a. Gerek)
62' Kobyliński (rzut karny)

Bug:  53', 57', 76'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Osiewicz Patryk, Markowski Wojciech, Dądera Kamil, Łebkowski Krystian  - Stępniewski Mateusz (39' Wroniak Dawid), Wielechowski Igor - Kobyliński Bartłomiej, Głodowski Dawid (79'Puławski Adam), Sokołowski Hubert.
Rezerwowi:
Cebula Maciej, Mądrala Dawid, Kalinowski Aleksander, Biernacki Mikołaj.
Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359