U-13. Pułtuszczanie wciąż na szczycie tabeli


W sobotę (6.10) rocznik 2006 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk zmierzył się przed własną publicznością z Ostrołęcką APN.

 

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już w 7.minucie po strzale Mateusza Kaźmierczaka objęli prowadzenie. Bramka ta dodała skrzydeł pułtuszczanom, którzy w dalszym ciągu atakowali i starali się powiększyć przewagę. Stwarzali sobie sporo sytuacji jednak tego dnia mieli problemy z wykończeniem. Goście ograniczali się do pojedynczych kontrataków, z których nie wiele wynikało i do przerwy nie padła już żadna bramka. Po zmianie stron obraz gry nie uległ znacząco zmianie, to podopieczni trenera Michała Sępławskiego dyktowali warunki gry i byli drużyną zdecydowanie lepszą. Po paru minutach ciągłych ataków w końcu udało im się dopiąć swego i za sprawą Michała Kornackiego podwyższyć prowadzenie. Po tym trafieniu zawodnicy Młodych Orłów grali zdecydowanie spokojniej. Byli pewni w defensywie, nie pozwolili rywalom na przedostanie się we własne pole karne i bez większych problemów dograli mecz do końca. Dzięki temu zwycięstwu pułtuszczanie wciąż mają na koncie same zwycięstwa i pewnie liderują w swojej grupie.

źródło: mlode-orly.pl
 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359