U-11. Okazałe zwycięstwo w Nowym Mieście

W niedzielę (7.10) rocznik 2008 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Nowego Miasta by rozegrać mecz ligowy z miejscową Victorią.

Pułtuszczanie, którzy w tym sezonie nie doznali jeszcze porażki podchodzili do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Od pierwszych minut chcieli udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikami i udało im się to. Byli skuteczni w ataku oraz pewni w defensywie, nie pozwalając rywalom na opuszczenie własnej połowy niemal przez cały mecz. Dobra postawa przełożyła się na dużą ilość strzelonych goli, podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego zanotowali ich aż 21, sami nie dając się zaskoczyć nawet razu. Dzięki temu zwycięstwu nasi chłopcy wciąż są w czołówce tabeli swojej grupy i nadal walczą o objęcie pozycji lidera.  

VICTORIA NOWE MIASTO - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
0 - 21
(0 - 13)

Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:
Młode Orły:
1' Sonnenberg (as. Seroka)
4' Sonnenberg (as. Pik)
5' Pik (as. Filipiak)
7' Seroka
8' Seroka (as. Pik)
15' Pik
17' Gierak
20' Gierak (as. Dobrowolski)
22' Dobrowolski (as. Niesiobędzki)
25' Dobrowolski (as. Krawczyk)
28' Gierak
30' Gorczyński
30' Ulatowski
32' Sonnenberg
37' Seroka (as. Sonnenberg)
39' Pik
44' Gierak
47' Krawczyk
50' Krawczyk
51' Dobrowolski
52' Krawczyk

Skład: Kamiński Gabriel - Lesiński Błażej, Osiecki Szymon, Filipiak Bartosz, Seroka Miłosz, Pik Igor, Sonnenberg Bartosz.
Zagrali również: Niesiobędzki Daniel, Dobrowolski Aleksander, Krawczyk Krystian, Gorczyński Filip, Górski Aleksander, Tontarski Dawid, Ulatowski Piotr, Gierak Bartłomiej, Krzyżewski Jakub.
Trenerzy: Krzyżewski Rafał, Tkaczyk Łukasz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl