U-15. Trampkarze pokonują warszawską Olimpię

W niedzielny (7.10) poranek pierwszy zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał przed własną publicznością mecz ligowy z Olimpią Warszawa.

Na samym początku spotkanie toczyło się w wyrównanych warunkach, obie drużyny chciały przejąć inicjatywę poprzez wywalczenia przewagi w środkowej strefie boiska. Miało to miejsce do czasu, gdy po składnej akcji to pułtuszczanie objęli prowadzenie po strzale Kamila Ausfelda. Trafienie to sprawiło, że grało im się łatwiej. Grali na większym spokoju oraz pewności siebie, dzięki czemu tuż przed przerwą udało im się zaskoczyć obronę rywala po raz drugi i powiększyć swoją przewagę. Po zmianie stron częściej przy piłce utrzymywali się goście. Starali się odrobić straty, jednak mieli problem z przeforsowaniem pułtuskiej defensywy. Przybliżyli się do swego celu, gdy w 56 minucie zdołali strzelić gola kontaktowego. Po tym golu warszawianie już zdecydowanie postawili na ofensywę, tym samym narażając się na kontrataki pułtuszczan. Właśnie po jednym z nich podopieczni trenera Sępławskiego powinni trafić do siatki i ustalić wynik meczu, lecz zawiodła skuteczność. Nie dali jednak do końca spotkania zaskoczyć się we własnym polu karnym i spokojnie dowieźli korzystny wynik do końca. Jest to szczególnie ważne zwycięstwo, gdyż dzięki niemu nasi chłopcy wciąż pozostają w walce o utrzymanie w I Lidze Wojewódzkiej.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - OLIMPIA WARSZAWA
2 - 1
(2 - 0)

Czas gry: 2 x 35 min.
Bramki:
Młode Orły:
9' Ausfeld (as. Śliwa)
33' Śliwa (as. Wielechowski)

Olimpia: 56'

Skład: Grzywacz Tomasz - Rydzewski Jakub, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Piecychna - Wielechowski Patryk, Chimkowski Kacper, Ausfeld Kamil - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Kornacki Bartłomiej.
Zagrali również: Ulatowski Mateusz.
Rezerwowi: Osiewicz Gabriel, Burawski Jakub, Dombkowski Kamil.
Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359