U-17. Bez punktów w starciu ze stołecznym Drukarzem

W niedzielę (14.10) najstarszy zespół Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrał wyjazdowe spotkanie w I Lidze Wojewódzkiej z Drukarzem Warszawa.

Gospodarze od samego początku zdecydowanie ruszyli na pułtuszczan, czego dowodem było trafienie z 13 minuty. Chcieli oni od razu podwyższyć swoje prowadzenie, jednak mieli problem z przeforsowaniem pułtuskiej obrony. Ofensywna postawa rywali sprawiła, że podopieczni trenera Pawła Brodzkiego wyprowadzili kilka groźnych kontrataków, z których przynajmniej dwa powinny zakończyć się golem, lecz zabrakło dobrego wykończenia akcji i w pierwszej połowie nie padła już żadna bramka. Drugą część gry warszawianie zaczęli najlepiej jak mogli, gdyż w odstępie kilkunastu minut aż trzykrotnie trafiali do bramki Młodych Orłów. Gole te wyraźnie podłamały pułtuszczan i to zawodnicy stołecznej drużynie kompletnie przejęli kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi, czego skutkiem były kolejne gole. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem warszawskiego Drukarza, który był drużyną zdecydowanie lepszą.

DRUKARZ WARSZAWA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
7 - 0
(1-0)
Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:
Drukarz:  13', 46', 51', 54', 67', 68', 75'


Skład: Tkaczyk Jarosław (73' Cebula Maciej) - Osiewicz Patryk (46' Biernacki Mikołaj), Markowski Wojciech, Dądera Kamil, Łebkowski Krystian - Gerek Daniel, Mądrala Dawid (55' Nalewajk Adrian), Wielechowski Igor - Kobyliński Bartłomiej, Głodowski Dawid, Sokołowski Hubert (71' Aleksander Kalinowski).
Rezerwowi: Stępniewski Mateusz, Wroniak Dawid.
Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI