BRIX PUŁTUSK z kolejnym kompletem punktów

Pułtuszczanki po raz kolejny pokazały ligowym rywalkom, że w każdym spotkaniu walczą o zwycięstwo.

Podopieczne trenera Łukasza Załęskiego mimo kilku braków kadrowych na mecz z Husarkami, zachowały czyste konto umieszczając trzykrotnie piłkę w siatce przeciwniczek. Tym samym drużyna z Pułtuska zrównuje się punktowo z liderem z Warszawy (po 12 punktów), mając o jedno spotkanie rozegrane więcej. Pułtuszczanki są natomiast najskuteczniejszą drużyną ligi, jeśli chodzi o grę w obronie. Zespół stracił zaledwie cztery bramki strzelając ich 15. Niedzielny mecz był kontynuacją serii czterech zwycięstw.
Już za dwa tygodnie na stadionie w Pułtusku dziewczyny rozegrają kluczowe dla układu tabeli spotkanie z AKS Zły Warszawa. Już dziś zapraszamy kibiców piłkarskich, aby obejrzeli mecz na szczycie IV ligi mazowieckiej, który rozpocznie się 28 października (niedziela) o godzinie 11:00 na stadionie MOSiR w Pułtusku.

KS Husarki Mochowo 0:3 BRIX Pułtusk
bramki:
'24 Bazydło (asysta Ciechowicz)
'63 Bazydło (asysta Ciechowicz)
'72 Grzelakowska

BRIX PUŁTUSK zagrał w składzie:
Filipiak, Składanek, Nowosielska, Drabińska, Ciechowicz, Mieszkowska (Piotrowska), Tetwejer (Łach), Matuszewska (Ciszewska), Augustyniak (Wiśniewska), Makowska, Bazydło (Grzelakowska).

tekst i zdjęcia: Łukasz Załęski - trener BRIX Pułtusk


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI