U-11. Pokaz dobrej gry przed własną publicznością

W sobotę (22.10) rocznik 2008 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał przed własną publicznością mecz ligowy z Mławianką Mława.

Pułtuszczanie od samego początku tego starcia narzucili rywalom swoje warunki gry. Ofensywna gra sprawiła, że po pierwszych piętnastu minutach wypracowali sobie aż sześciobramkową przewagę. Nie sprawiło to jednak, że podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego zaprzestali swoich ataków. Wręcz przeciwnie, podziałało to na nich motywująco, a ponadto wprowadzeni z ławki zawodnicy również mogli pokazać swoją siłę ofensywną. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy, którzy mimo tego, że kilka razy dali się zaskoczyć pod swoją bramką to i tak nie miało to żadnego znaczenia dla przebiegu meczu.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - MŁAWIANKA MŁAWA

16 - 3
(8-1)

Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:
2' Pik
4' Seroka (as. Krzyżewski)
6' Pik (as. Seroka)
8' Krzyżewski
9' Osiecki (as. Pik)
11' Seroka
20' Gierak
29' Sonnenberg (as. Niesiobędzki)
37' Sonnenberg
40' Sonnenberg (as. Seroka)
41' Osiecki
52' Krzyżewski (as. Niesiobędzki)
55' Dobrowolski (as. Gorczyński)
56' Gierak (as. Krawczyk)