U-15. Pułtuszczanie zwyciężają Wisłę Płock

W sobotę (20.10) zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) udał się do Płocka by powalczyć o punkty z miejscową Wisłą.

Pułtuszczanie wyszli na to boisko niezwykle zmotywowani, już od pierwszych minut widać było, że są w dobrej dyspozycji i bardzo zależy im na wygranej. Niestety, mimo dobrego początku to niespodziewanie prowadzenie objęli płocczanie. Nie podłamało to podopiecznych trenera Michała Sępławskiego, od razu ruszyli zdecydowanie do odrobienia strat i udało im się to już kilka minut później. Do przerwy mimo sytuacji z obu stron bramki już nie padły. Drugą połowę nasi chłopcy rozpoczęli wyśmienicie, już dwie minuty po wznowieniu gry udało im się strzelić drugą bramkę i wyjść na prowadzenie. Nie zmieniło to zupełnie obrazu gry, pułtuszczanie dążyli do kolejnych bramek, a ponadto byli pewni w defensywie. Swoją przewagę po raz kolejny udokumentowali w końcówce spotkania, po składnej akcji do siatki trafił Kacper Chimkowski, tym samym kompletując hattricka i ustalając wynik meczu.

WISŁA PŁOCK - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
1 - 3

(1 - 1)

Czas gry: 2 x 35 min.
Bramki:
Młode Orły:
23' Chimkowski (as. Ausfeld)
37' Chimkowski (as. Śliwa)
70' Chimkowski

Wisła: 18'

Skład: Grzywacz Tomasz - Rydzewski Jakub, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Piecychna Sebastian - Wielechowski Patryk, Chimkowski Kacper, Ausfeld Kamil - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Kornacki Bartłomiej.
Zagrali również: Dombkowski Kamil, Burawski Jakub, Sadziak Dawid, Osiewicz Gabriel.
Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI