U-17. Warszawianie lepsi o jedną bramkę

W sobotę (20.10) najstarszy zespół Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) udał się do Warszawy by w ramach 11. kolejki I Ligi Wojewódzkiej rozegrać mecz z miejscową Varsovią.

Spotkanie lepiej rozpoczęli pułtuszczanie, którzy już w 4. minucie meczu stworzyli sobie bardzo groźną sytuację, która nie została wykorzystana. Z biegiem czasu jednak do głosu doszli gospodarze, którzy swoją przewagę udokumentowali dwoma szybko strzelonymi golami. Niestety, jeszcze kilka minut przed przerwą udało im się dołożyć trzecią bramkę i jeszcze bardziej odskoczyć zawodnikom Młodych Orłów. Na szczęście nie podłamało to naszych chłopców, którzy w ostatniej akcji pierwszej części gry zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem co było dobrym prognostykiem przed nadchodzącą drugą połową. Po zmianie stron sytuacja na boisku była wyrównała się. Obie drużyny szukały swoich szans jednak to pułtuszczanom na kilkanaście minut przed końcem udało się zdobyć bramkę kontaktową. Po tym trafieniu podopieczni trenera Pawła Brodzkiego mieli jeszcze przynajmniej dwie dobre okazje, dzięki którym mogli doprowadzić do wyrównania, lecz tak się niestety nie stało i to warszawianie schodzili z boiska jako zwycięzcy.

UKS VARSOVIA -  MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
3 - 2
(3-1)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:
Młode Orły:
35' Stępniewski
61' Stępniewski

Varsovia:  9', 16', 33'

Skład: Tkaczyk Jarosław - Osiewicz Patryk, Markowski Wojciech, Dądera Kamil, Łebkowski Krystian - Gerek Daniel (58 Mądrala Dawid) (77' Biernacki Mikołaj), Stępniewski Mateusz, Wielechowski Igor - Kobyliński Bartłomiej, Głodowski Dawid, Sokołowski Hubert.
Rezerwowi: Nalewajk Adrian, Kalinowski Aleksander, Cebula Maciej.
Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI