U-13. Zakończyli rundę z kompletem punktów

W niedzielę (21.10) rocznik 2006 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał ostatni mecz ligowy w 2018 roku, przeciwnikiem pułtuszczan był Bartnik Myszyniec.

Spotkanie rozpoczęło się od huraganowych ataków podopiecznych trenera Michała Sepławskiego, którzy po zaledwie dwóch minutach wypracowali sobie już dwubramkową przewagę. Gole te zdecydowanie podłamały gości, próbowali oni nadrabiać swoje braki mocną walką fizyczną w środku pola, jednak nie przynosiło to żadnych skutków. Nasi chłopcy grą zespołową świetnie radzili sobie z obroną przeciwnika i pierwszą połowę zakończyli z aż pięcioma bramkami na koncie. Po zmianie stron to wciąż zawodnicy Młodych Orłów kontrolowali grę i stwarzali sobie kolejne okazje. Kilka z nich okazało się skutecznych, ponadto defensywa przez cały mecz nie dała zaskoczyć się ani razu i to pułtuszczanie zasłużenie schodzili z boiska jako zwycięzcy.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - ALDO BARTNIK MYSZYNIEC
8 - 0
(5 - 0)

Czas gry: 2 x 30 min.
Bramki:
Młode Orły:
2' Komendarski (as. Żołnierzak)
2' Gorczyński
11' Żołnierzak (as. Śliwa)
17' sam. (as. Żolnierzak)
28' Dyga
45' Żołnierzak (as. Kaźmierczak)
47' Żołnierzak (as. Kornacki)
51' Kornacki

Skład: Pietrzykowski Bartosz - Towarek Maciej, Mieszkowski Michał, Jarosik Barłomiej, Gorczyński Oliwier, Żołnierzak Mateusz, Tusiński Mateusz, Kornacki Michał, Śliwa Marcin.
Zagrali również: Gawroński Damian, Juras Jakub, Bojar Jakub, Górniak Norbert, Bobowski Tomasz,  Kaźmierczak Mateusz, Malik Łukasz, Dyga Stanisław, Komendarski Sebastian.
Trenerzy: Sępławski Michał, Tkaczyk Łukasz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359