U-15. Bez bramek w starciu z Ostrołęcką APN

W sobotę (27.10) pierwsza drużyna trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) rozegrała przed własną publicznością mecz ligowy w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej z Ostrołęcką APN.

Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków gości, którzy mieli jednak problem z pokonaniem bramkarza pułtuszczan. Z czasem sytuacja na boisku stała się coraz bardziej wyrównana, lecz mimo szans z obu stron do przerwy nie padła żadna bramka. Po wznowieniu gry mecz dalej toczył się w bardzo zaciętych warunkach, jednak minimalną przewagę wypracowali sobie podopieczni trenera Michała Sępławskiego. Nie potrafili oni jednak wykorzystać swoich okazji i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Następne spotkanie trampkarze rozegrają już w niedzielę, a ich rywalem będzie Mławianka Mława.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - OSTROŁĘCKA APN
0 - 0

Czas gry: 2 x 35 min.

Skład: Tośka Adam - Rydzewski Jakub, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Piecychna Sebastian - Wielechowski Patryk, Chimkowski Kacper, Ausfeld Kamil - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Kornacki Bartłomiej.
Zagrali również: Dombkowski Kamil, Burawski Jakub, Sadziak Dawid, Osiewicz Gabriel, Ulatowski Mateusz.
Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359