U-15. Mławianka minimalnie pokonuje pułtuszczan

W niedzielę (4.11) zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) udał się do Mławy, by w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej powalczyć o punkty z miejscową Mławianką.

Pierwsze minuty spotkania toczyły się w wyrównanych warunkach, z czasem jednak przewagę w utrzymaniu piłki wypracowali sobie gospodarze, pułtuszczanie natomiast swoich szans upatrywali w kontratakach. Właśnie po jednym z nich sędzia podyktował rzut wolny pośredni, po którym padł gol, jednak została on nieuznany. Mimo kilku niezłych okazji z obu stron do przerwy jednak utrzymał się bezbramkowy remis. Dosłownie chwilę po zmianie stron przeciwnikom został podyktowany rzut karny, który został obroniony przez Adama Tośkę. W dalszej części meczu obraz gry nie uległ drastycznie zmianie, to mławianie prowadzili grę, a nasi chłopcy próbowali ich zaskoczyć szybkimi atakami. Niestety, na około 10 minut przed końcem spotkania zawodnicy Mławianki wykorzystali błąd pułtuskiej defensywy i strzelili bramkę, która jak się później okazało była jedynym trafieniem w tym starciu.

MŁAWIANKA MŁAWA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK
1 - 0
(0 - 0)


Czas gry: 2 x 35 min.

Bramki:
Mławianka: 61'

Skład: Tośka Adam - Rydzewski Jakub, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Piecychna Sebastian - Wielechowski Patryk, Chimkowski Kacper, Ausfeld Kamil - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Kornacki Bartłomiej.
Zagrali również: Dombkowski Kamil, Burawski Jakub, Ulatowski Mateusz.
Rezerwowi: Sadziak Dawid, Osiewicz Gabriel.
Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

SZKOŁY PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY: