U-17. Mimo porażki wywalczyli utrzymanie

W niedzielę (5.11) najstarsza drużyna Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) rozegrała ostatni w tym roku mecz ligowy w ramach rozgrywek I ligi Wojewódzkiej.

 

Przeciwnikiem pułtuszczan, którzy z powodu chorób i kontuzji przystąpili do tego spotkania w mocno okrojonym składzie, była warszawska Unia. Już od pierwszych minut to goście wypracowali sobie przewagę w posiadaniu piłki i atakowali zdecydowanie częściej, jednak nasi chłopcy umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki. Wyprowadzili również parę niezłych kontrataków, jednak mieli problem z pokonaniem dobrze dysponowanego bramkarza rywali. Niestety tuż przed przerwą zawodnicy Unii objęli prowadzenie. Po zmianie stron trener Paweł Brodzki musiał dokonać wymuszonych zmian spowodowanych kolejnymi urazami swoim zawodników. Rywale z kolei rozkręcali się z minuty na minutę stwarzając coraz to groźniejsze sytuacje, które niestety kończyły się golami. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Unii, choć pierwsza połowa dawała odrobinę nadziei na korzystniejszy rezultat. Juniorzy zakończyli rozgrywki wojewódzkie na 5. miejscu, dzięki czemu wiosną nadal będą występować na szczeblu mazowieckim.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - UNIA WARSZAWA
0 - 7
(0-1)

Czas gry: 2 x 40 min.

Bramki:
Unia:  36', 53', 56', 66', 70', 71', 79'

Skład: Tkaczyk Jarosław (75 Cebula Maciej) - Osiewicz Patryk (45 Nalewajk Adrian), Markowski Wojciech, Dądera Kamil, Łebkowski Krystian - Mądrala Dawid, Wroniak Dawid (54 Kalinowski Aleksander), Wielechowski Igor - Biernacki Mikołaj, Stępniewski Mateusz, Głodowski Dawid.
Trenerzy: Brodzki Paweł, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359