BRIX Pułtusk liderem IV ligi!

W szóstym meczu sezonu 2018/2019 BRIX Pułtusk wygrywa z liderem i tym samym zajmuje jego miejsce.

W środowisku nasza wygrana będzie postrzegana jako niespodzianka, ale my podeszliśmy do tego meczu z wiarą we własne możliwości na podstawie pracy jaką wykonaliśmy. Warszawska drużyna postawiła twarde warunki, a Pułtuszczanki stanęły na wysokości zadania i wygrały spotkanie na szczycie 2:1. Po 21 kwietnia stadion w Pułtusku jest niezdobyty podczas ligowych spotkań dziewczyn z BRIX Pułtusk. W 8. domowych meczach drużyna osiągnęła bilans bramkowy 26:2, a najcenniejszym było zwycięstwo minionej niedzieli. Dodatkowym smaczkiem była nagroda dla najlepszej zawodniczki meczu Karoliny Drabińskiej w postaci bukietu kwiatów ufundowanych przez Kwiaciarnię Elżbieta Olejnik.
Niezaprzeczalnie Ojcem sukcesu jest Pan Jan Kaczmarczyk, który zapewnia warunki dla rozwoju kobiecej piłki nożnej w Pułtusku. Dzięki temu wszystko wskazuje na to, że Pułtuszczanki mają dużą szansę przezimować na fotelu lidera IV ligi i wiosną kontynuować z dobrej pozycji walkę o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

tekst i zdjęcia: Łukasz Załęski - trener BRIX Pułtusk


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359