U-15. Podział punktów w meczu z Legionowią

W sobotę (10.11) zespół trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2004/05) rozegrał przed własną publicznością ostatni mecz ligowy w 2018 roku.

Przeciwnikiem pułtuszczan była drużyna Legionovii. Spotkanie już od pierwszych minut toczyło się w wysokim tempie, goście postawili naszym chłopcom trudne warunki, lecz potrafili oni skutecznie odpierać ataki, wyprowadzając przy tym co jakiś czas groźne kontrataki. Niestety, pod koniec pierwszej połowy jedna z akcji rywali zaskoczyła pułtuską defensywę i objęli oni prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry stał się bardziej wyrównany, to w dalszym ciągu przeciwnicy mieli przewagę w posiadaniu piłki, jednak podopieczni trenera Michała Sępławskiego, którego tego dnia zastępował trener Mirosław Tkaczyk również potrafili zagrozić zawodnikom Legionovii atakiem pozycyjnym. Na trochę ponad dziesięć minut przed zakończeniem meczu właśnie po jednej z takich akcji Kamil Ausfeld pokonał bramkarza rywali i dał pułtuszczanom wyrównanie. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie tego spotkania i zakończyło się one remisem, choć obie strony miały jeszcze okazje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK -  KS LEGIONOVIA

1 - 1
(0 - 1)

Czas gry: 2 x 35 min.
Bramki:
Młode Orły:
59' Ausfeld
Legionovia: 28'

Skład: Tośka Adam - Rydzewski Jakub, Jaskulski Krystian, Gemza Gerard, Piecychna Sebastian - Wielechowski Patryk, Chimkowski Kacper, Ausfeld Kamil - Makowski Mateusz, Śliwa Jakub, Kornacki Bartłomiej.

Zagrali również: Dombkowski Kamil, Burawski Jakub, Ulatowski Mateusz, Osiewicz Gabriel.

Trenerzy: Tkaczyk Mirosław, Sępławski Michał, Miłoński Mateusz.

źródło: mlode-orly.pl

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359