Halowy Turniej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Drużyna "MARDOM"

W dniu 11 listopada 2018 r. w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej MOSiR przeprowadził Halowy Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Stowarzyszeń z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba 11 drużyn z całego powiatu:

  1. Zakłady pracy: MARDOM, ZAR-BUD, IRMARK, DROGI i MOSTY, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku,
  2. Stowarzyszenia: BRIX PUŁTUSK, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, Pokolenia Dwa, OSP Ponikiew, OSP Głodowo, Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży „Popławy”.

Na drużyny czekały puchary i nagrody w dwóch kategoriach:  I kat. - zakłady pracy, II kat. - zakłady pracy i stowarzyszenia. Drużyny podzielono na trzy grupy, w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”.

Wyniki I grupy – Turniej Zakładów Pracy

  1. 1. MARDOM – DROGI i MOSTY  1-1

bramki:

Mardom: Olejnik Łukasz 1

Drogi i Mosty: Kaźmierczak Zbigniew 1

  1. 2. ZAR-BUD – IRMARK 1-0

bramki: Zar-Bud: Groszkowski Marcin 1

  1. 3. KP PSP Pułtusk – DROGI i MOSTY 1-0

bramki: KP PSP Pułtusk -  Muszyński Łukasz 1

  1. 4. MARDOM – ZAR-BUD 1-1

bramki:

Mardom: Łukasz Olejnik 1

Zar-Bud: Marcin Groszkowski 1

  1. 5. IRMARK – KP PSP Pułtusk 1-0

bramki:

Irmark: Karaśkiewicz Łukasz 1

  1. 6. ZAR-BUD – DROGI i MOSTY 0-0

  1. 7. MARDOM - IRMARK 4-1

bramki:

Mardom: Olejnik Łukasz 2, Karłowicz Adam 1, Waldziński Darek 1

Irmark: Dżawakian Edgar 1

  1. 8. ZAR-BUD – KP PSP Pułtusk 2-0

bramki: Zar-Bud - Bartczak Damian 2

  1. 9. DROGI i MOSTY – IRMARK 3-2

Drogi i Mosty: Kaźmierczak Zbigniew 1, Szulc Robert 2

Irmark: Dżawakian Edgar 1, Jabłoński Dawid 1

10. MARDOM – KP PSP Pułtusk 2-0

Bramki: Mardom - Olejnik Łukasz 2

Klasyfikacja końcowa Turnieju Zakładów Pracy

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

MARDOM

8-5

8-3

2.

ZAR-BUD

8-5

4-1

3.

DROGI I MOSTY

5-8

4-4

4.

IRMARK

3-9

4-8

5.

KP PSP PUŁTUSK

3-9

1-5

II Grupa - Stowarzyszenia

  1. 1. OSP GŁODOWO-BRIX PUŁTUSK 1-0

bramki: Głodowo - Kuciński Jakub 1

  1. 2. BRIX PUŁTUSK – OSP PONIKIEW 0-0
  2. 3. OSP PONIKIEW – OSP GŁODOWO 1-0

bramki: Ponikiew - Buraczyński Radosław 1

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

OSP PONIKIEW

4-2

1-0

2.

OSP GŁODOWO

3-3

1-1

3.

BRIX PUŁTUSK

1-5

0-1

III Grupa - Stowarzyszenia

  1. 1. Pokolenie Dwa – Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży 0-1

bramki: SAM – Jemiołkowski Bartek 1

  1. 2. Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży – Młode Orły 0-2

bramki: Młode Orły – Brodzki Paweł 1, Stępniewski Mateusz 1

  1. 3. Młode Orły – Pokolenie Dwa 1-1

bramki:

Młode Orły: Stępniewski Mateusz 1

Pokolenie Dwa – Paś Marek 1

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

4-2

3-1

2.

Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży

3-3

1-2

3.

Pokolenie Dwa

1-5

1-2

W przerwie między meczami odbyło się podsumowanie i zakończenie Halowego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii zakładów pracy. Najlepsze drużyny z rąk organizatorów otrzymały okazałe puchary i dyplomy, a wszystkie drużyny nagrody rzeczowe. Humory wszystkim poprawiła gorąca pizza, którą organizatorzy poczęstowali zawodników i kibiców.

Do następnych gier awansowały po dwa najlepsze zespoły, który podzielono na dwie grupy.

Wyniki grupy A

  1. 1. STOWARZYSZENIE AKTYWNEJ MŁODZIEŻY – OSP GŁODOWO 0-0
  2. 2. OSP GŁODOWO – MARDOM 1-3

bramki:

OSP Głodowo: Siemek Kacper 1

Mardom: Olejnik Łukasz 2, Karłowicz Adam 1

WYNIKI GRUPY A

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

MARDOM

6-0

7-1

2.

OSP GŁODOWO

1-5

1-3

3.

Stowarzyszenie Aktywnej Młodzieży

1-5

0-4

GRUPA B

  1. 1. OSP PONIKIEW- MŁODE ORŁY 0-4

bramki: Młode Orły – Brodzki Paweł 1, Stępniewski Mateusz 3

  1. 2. MŁODE ORŁY – ZAR-BUD 1-0

bramki: Młode Orły – Krzyżewski Rafał 1

  1. 3. ZAR-BUD – OSP PONIKIEW 3-0

bramki: Zar-Bud – Zaręba Paweł 1, Baka Bartłomiej 1, Groszkowski Marcin 1

WYNIKI GRUPY B

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

6-0

5-0

2.

ZAR-BUD

3-3

3-1

3.

OSP PONIKIEW

0-6

0-7


Mecz o III miejsce

OSP GŁODOWO – ZAR-BUD   1-0

Bramki: Głodowo - Kuciński Jakub 1

Mecz o I miejsce

MŁODE ORŁY –  MARDOM 0-0

karne: 2-1

Młode Orły: Brodzki Paweł 1, Stępniewski Mateusz 1

Mardom: Olejnik Łukasz 1


Klasyfikacja  końcowa Turnieju Zakładów Pracy i Stowarzyszeń

I m-ce MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

II m-ce MARDOM

III m-ce OSP GŁODOWO

IV m-ce ZAR-BUD

V m-ce STOWARZYSZENIE AKTYWNEJ MŁODZIEŻY

VI m-ce OSP PONIKIEW

VII m-ce POKOLENIA DWA

VIII m-ce BRIX PUŁTUSK

Skład zwycięskiej drużyny Młode Orły: Tkaczyk Łukasz, Cieślak Piotr, Boligłowa Tomasz, Mroziewicz Konrad, Krzyżewski Rafał, Brodzki Paweł, Stępniewski Mateusz, Cywiński Piotr, Kamil Dądera.

Skład drużyny Mardom – zwycięzców w kategorii zakładów pracy:  Borczyński Jakub, Olejnik Łukasz,  Pacławski Michał, Rzemek Michał,  Mućka Dariusz, Mateusz Ostaszewski Mateusz, Cieślak Piotr, Kurpiewski Piotr, Saletra Krzysztof,  Apelski Łukasz,  Waldziński  Mariusz, Karłowicz Adam.

Wszystkie drużyny startujące w turnieju otrzymały nagrody rzeczowe, a trzy najlepsze okolicznościowe puchary i dyplomy. Prowadzona była klasyfikacja króla strzelców, którą wygrał Łukasz Olejnik z zespołu MARDOM z dorobkiem 10 goli. Najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Tomasza Waleśkiewicza z drużyny ZAR-BUD. Oni również otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turnieje sędziowali: p. Mariusz Gajkowski i p. Grzegorz Miłoszewski, a pomagali im pracownicy MOSiR: Robert Ćwiek i Włodzimierz Foltyn.

Organizatorzy serdecznie dziękują Sponsorom - Firmom: „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza,   „Wald-Glob”  p. Jana Radeckiego, PPHU „ARTGUM”  sp. j. Karpiński, Sobieraj, Sadowski oraz Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Pułtusku p. Markowi Wojtaszkowi.

Dziękujemy p. Dyrektor PSP Nr 1 Annie Kamińskiej za użyczenie hali sportowej.

Włodzimierz Foltyn



 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>



HONORUJEMY KARTY:



P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI