Szachiści grali dla Polonii

1 grudnia 2018 r. w Maneżu Domu Polonii w Pułtusku odbyły się dwa turnieje szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski Rolników oraz Szachiści Grają dla Polonii, w którym wystąpiła liczna grupa juniorów reprezentujących klub MLKS Nadnarwianka Pułtusk.

Młodzi szachiści walczyli o awans do finału rozgrywek, który zostanie rozegrany w maju 2019 r. w siedzibie Senatu RP. Po bardzo dobrej grze awans wywalczyli: Dawid Wolny I miejsce (6/7), Dominik Pankratjew IV miejsce (4,5/7) - grupa do lat 14, Anton Mukhraev III miejsce (5/7) - grupa do lat 10. W turnieju wystąpili również: Jan Kaczorowski, Hubert Groszkowski - grupa do lat 14 oraz debiutanci: Ludwik Gregajtys, Piotr Nasiadko - grupa do lat 14; Mateusz Wiśniewski, Piotr Klejment, Hubert Kalinowski, Michał Nasiadko, Olga Kalinowska, Szymon Grabowski, Maja Kowalska Leon Jaszczułt, Aleksander Łatyfowicz - grupa do lat 10.

Dla wszystkich serdeczne gratulacje - Paweł Komorowski Sekcja Szachowa MLKS Nadnarwianka Pułtusk.


 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>HONORUJEMY KARTY:P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKIKORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359