Wyniki 9. kolejki M-PHLPN

W sobotę 26 stycznia w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku zostały rozegrane mecze 9. kolejki XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

WYNIKI

MECZ NR 35: CZASOUMILACZE – IRMARK 6-1

bramki:

Czasoumilacze: Cieślak Piotr 1, Bysko Marcin 3, Przychodzki Michał 1, Kowalski Konrad 1

Irmark: Dżawakian Edgar 1

MECZ NR 36: 2115 FC – MŁODE ORŁY 13-4

bramki:

2115 FC: Woźniak Mateusz 6, Młynarczyk Hubert 1,  Skoczylas Mateusz 1,  Pachocki Michał 3, Miłoszewski Dawid 2

Młode Orły: samobójcza 1, Sokołowski Hubert 1, Wielechowski Igor 1, Głodowski Dawid 1

MECZ NR 37: FC NIEMCY – KS PNIEWO 3-1

bramki:

FC Niemcy: Kłosiński Damian 1, Laskowski Hubert 1, Kucharczyk Patryk 1

KS Pniewo: Baranowski Tomasz 1

MECZ NR 38: WIKING TEAM – MŁODE ORŁY 14-3

bramki:

Wiking Team: Wierzchoń 2, Abramczyk Grzegorz 4, Osowiecki Paweł 3, Akiew Andrzej 4, Nowicki Mateusz 1

Młode Orły: Gerek Daniel 3

MECZ NR  39: WIKING TEAM – ZIMNA NOGA 7-4

Wiking Team: Nowicki Mateusz 2, Wierzchoń   1, samobójcza 1, Kałek Dawid 1, Abramczyk Grzegorz 1, Ciemerych Piotr 1

Zimna Noga: Dziczek Mariusz 2, Salamon Bartosz 2

MECZ NR  40: ZIMNA NOGA – KS PONIKIEW 3-0 vo

Tabela po IX rundzie

Miejsce

Nazwa drużyny

Liczba meczów

Punkty

Bramki

1.

WIKING TEAM

10

30-0

72-25

2.

2115 FC

8

21-3

57-28

3.

FC NIEMCY

8

15-9

39-25

4.

CZASOUMILACZE

9

15-12

38-33

5.

KS PNIEWO

11

13-20

43-54

6.

ZIMNA NOGA

6

12-6

38-17

7.

MŁODE ORŁY

9

9-18

41-57

8.

IRMARK

9

3-24

25-81

9.

KS PONIKIEW

8

1-23

30-65

Mecze sędziują Mariusz Gajkowski, Grzegorz Miłoszewski i Włodzimierz Foltyn.

Klasyfikacja Króla Strzelców:

20 bramek – Abramczyk Grzegorz

19 bramek – Edgar Dżawakian

17 bramek – Kisiel Karol

16 bramek – Osowiecki Paweł

15 bramek – Ząbek Marcin

14 bramek – Laskowski Hubert, Pachocki Michał

12 bramek –  Salamon Bartosz

9 bramek –  Kowalski Konrad

8 bramek – Woźniak Mateusz, Orzelski Kamil, Groszkowski Jakub, Godlewski Jakub, Baranowski Tomasz, Cieślak Piotr

7 bramek – Osiewicz Patryk, Kłosiński Darek, Kałek Dawid, Dziczek Mariusz, Miłoszewski Dawid, Głodowski Dawid

6 bramek – Gałązka Damian, Akiew Andrzej, Oryszewski Paweł, Wielgolewski Jakub, Gerek Daniel,

5 bramek –  Nowicki Mateusz, Zalewski Jakub, Bysko Marcin, Stępniewski Mateusz, Brodzki Paweł, Zacharski Damian,

4 bramki – Jagielski Dawid, Kłosiński Damian, Młynarczyk Hubert.

Pomysłodawcą i sędzią głównym ligi jest Włodzimierz Foltyn. Organizatorem ligi jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a współorganizatorem Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Klaudyny Potockiej  w Pułtusku.

Następne mecze odbędą się w sobotę 2 lutego w hali sportowej PSP Nr 1

Zagrają:

15:00 CZASOUMILACZE – MŁODE ORŁY

15:40 WIKING TEAM – FC NIEMCY

16:20  ZIMNA NOGA – MŁODE ORŁY

17:00 WIKING TEAM - IRMARK

17:40 FC NIEMCY – KS PONIKIEW

18:20 ZIMNA NOGA – KS PNIEWO

19:00 2115 FC –  KS PONIKIEW

Włodzimierz Foltyn

MOSiR

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>



HONORUJEMY KARTY:



P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI