Wyniki 10. kolejki M-PHLPN

W sobotę 2 lutego w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku zostały rozegrane mecze 10. kolejki XX edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk, o nagrody sponsorów: firmy „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, firmy „ISBUD” p. Józefa Łatyfowicza, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także Starostwa Powiatowego.

MECZ NR 41: CZASOUMILACZE – MŁODE ORŁY 3-0 vo

MECZ NR 42: WIKING TEAM – FC NIEMCY 5-1

bramki:

Wiking Team: Abramczyk Grzegorz 2, Osowiecki Paweł 3

FC Niemcy: Laskowski Hubert 1

MECZ NR 43: ZIMNA NOGA – MŁODE ORŁY 3-0 vo

MECZ NR 44: WIKING TEAM – IRMARK 17-1

bramki:

Wiking Team: Abramczyk Grzegorz 5, Ciemerych Piotr 3, Osowiecki Paweł 4, Abramczyk Łukasz 2, Gałązka Damian 3

Irmark: Madeja Waldemar 1

MECZ NR  45: FC NIEMCY – KS PONIKIEW 4-3

FC NIEMCY: Oryszewski Paweł 4

KS Ponikiew: Zabek Marcin 1, Mróz Andrzej 2

MECZ NR  46: KS PNIEWO – ZIMNA NOGA 0-4

bramki - Zimna Noga: Salamon Bartosz 3, Stelmach Władysław 1

Mecz nr 47: 2115 FC - KS PONIKIEW 9-2

bramki:

2115 FC: Godlewski Jakub 1, Woźniak Mateusz 4, Wielgolewski Jakub 1, Miłoszewski Dawid 3

KS Ponikiew: Gorczyński Artur 1, Ząbek Marcin 1

Tabela po 10. rundzie

Miejsce

Nazwa drużyny

Liczba meczów

Punkty

Bramki

1.

WIKING TEAM

12

36-0

94-27

2.

2115 FC

9

24-3

66-30

3.

ZIMNA NOGA

8

18-6

45-17

4.

FC NIEMCY

10

18-12

44-33

5.

CZASOUMILACZE

10

18-12

41-33

6.

KS PNIEWO

12

13-23

43-58

7.

MŁODE ORŁY

11

9-24

41-63

8.

IRMARK

10

3-27

26-98

9.

KS PONIKIEW

10

1-29

35-78

Mecze sędziują Mariusz Gajkowski, Grzegorz Miłoszewski i Włodzimierz Foltyn.

Klasyfikacja Króla Strzelców:

27 bramek – Abramczyk Grzegorz

23 bramki – Osowiecki Paweł

19 bramek – Dżawakian Edgar

17 bramek – Kisiel Karol, Ząbek Marcin

15 bramek – Laskowski Hubert, Salamon Bartosz

14 bramek – Pachocki Michał

12 bramek –  Woźniak Mateusz

10 bramek –  Oryszewski Paweł, Miłoszewski Dawid

9 bramek – Godlewski Jakub, Gałązka Damian, Kowalski Konrad

8 bramek – Orzelski Kamil, Baranowski Tomasz, Groszkowski Jakub, Cieślak Piotr

7 bramek – Kłosiński Darek, Wielgolewski Jakub, Kałek Dawid, Dziczek Mariusz, Osiewicz Patryk, Głodowski Dawid

Pomysłodawcą i sędzią głównym ligi jest Włodzimierz Foltyn. Organizatorem ligi jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a współorganizatorem Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Klaudyny Potockiej  w Pułtusku.

Następne mecze odbędą się w sobotę 9 lutego w hali sportowej PSP Nr 1 w Pułtusku.

Zagrają:

15:00 FC NIEMCY – IRMARK

15:40 MŁODE ORŁY - KS PONIKIEW

16:20  CZASOUMILACZE – WIKING TEAM

17:00 KS PNIEWO – MŁODE ORŁY

17:40 CZASOUMILACZE – KS PONIKIEW

18:20 2115 FC – ZIMNA NOGA

Włodzimierz Foltyn

MOSiR

 

PŁYWALNIA

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA >>

lokalizacja

ul. St. Śniegockiego 3

biuro - tel. 23 692 81 29

kasy - tel. 23 692 53 65

plywalnia@mosir-pultusk.eu


GODZINY PRACY PŁYWALNI >>

GODZINY OTWARCIA SAUNY >>

REGULAMIN >>

CENNIK >>

WYKAZ SZKÓŁ NAUKI PŁYWANIA >>

TYGODNIOWY HARMONOGRAM REZERWACJI TORÓW PŁYWALNI >>

KOMUNIKAT O STANIE JAKOŚCI WODY

Pływalnia MOSiR informuje, że na podstawie aktualnych badań wody basenowej wykonanych przez firmę Jars Sp. z.o.o.  z siedzibą w Łajskach k/Legionowa przy ul. Kościelnej 2A, woda we wszystkich nieckach na Pływalni w Pułtusku jest przydatna do kąpieli. SPRAWOZDANIE Z BADAŃ WODY NA PŁYWALNI  >>



HONORUJEMY KARTY:



P  A  L  S

zobacz: RANKINGI - STATYSTKI



KORTY TENISOWE MOSiR

 

KORTY NA

STADIONIE  MIEJSKIM

ZAPRASZAMY >>


REGULAMIN KORTÓW >>

Rezerwacje przyjmuje

p. Mariusz Kalinowski

pod numerem tel.

883 905 359